TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Blog

Dedektör Derinlik Testi

Dedektör derinlik testi video serimizin içeriklerini bu kategoride bulabilirsiniz. Dedektör kullanıcılarının bizden istediği derinlik testlerini sırayla gerçekleştirmeye ve sizler ile paylaşmaya çalışmaktayız. Dedektör derine iner mi, dedektör derinlik testi, derine inen dedektör modelleri, derin dedektör fiyatları ve daha fazlası hakkında içerikler için bu kategoriyi takip edebilirsiniz.

Dedektör Derine İner mi

Dedektör derinden metal tespiti yapabilir fakat bunun belirli şartları var. Derinliği etkileyen faktörlere göre derinlikler değişkenlik göstermektedir.

  • Metalin büyüklüğü
  • Metalin türü
  • Metalin toprak altında kalma süresi
  • Toprak yapısı

17cm çapında bir metali örnek olarak yeni gömüde derin arama dedektörü ile 60cm derinlikten tespit yapıyorsanız aynı metal toprak altında eski kaldığında daha derinden tespit edilebilir. Hava derinliği ve toprak altı derinlikleri farklıdır. Aynı metal daha mineralli bir zeminde daha az derinlikten veya daha temiz bir zeminde daha derinden tespit edilebilir. Derinlikleri etkileyen faktörleri ve genel anlamda büyüklüklere göre derinlikler konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Derin arama dedektörleri ile gerçekleştirdiğimiz dedektör derinlik testi video serisini izlemenizi tavsiye ederiz. Derin arama dedektörü modellerine göre değişmekle birlikte farklı derinlik testleri uygulandı 1, 2, 3 metre şeklinde son test 350cm dir.

Derin Arama Dedektörü Modelleri

Derin arama dedektörü modelleri arasında sizlere önerebileceğimiz üç ayrı model bulunmaktadır.

  • Golden Rain
  • Gold Finder Neon
  • Golden Warrior
Golden Rain Define Dedektörü
Derin Arama Dedektörü Golden Rain

Golden Rain Derin Arama Dedektörü

Derin arama dedektör modelleri arasında en çok tercih edilen ve tarafımızdan üretilen son dedektör modelidir. Profesyonel derin arama dedektörü kullanıcıları tarafından genellikle tercih edilmektedir. En çok satan dedektör modelleri arasında yer almaktadır. Aksesuarları ve özellikleri ile dedektör kullanıcılarının aradığı bütün özelliklere ve ekstralara sahiptir.

Gold Finder Neon Define Dedektörü
Derin Arama Dedektörü Gold Finder Neon

Gold Finder Neon Derin Arama Dedektörü

Orta seviye dedektör kullanıcıları için önerilen hafif ve pratik kullanıma sahip diğer modellerden farklı bir ergonomik yapısı ve özellikleri bulunmaktadır. Derin arama dedektörü modelleri arasında hafiflik arayan ve ekip olarak çalışan dedektör kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Gold Finder Neon derin arama dedektörü ile yayınladığımız dedektör derinlik testleri videolarını inceleyebilirsiniz.

Golden Warrior Define Dedektörü
Derin Arama Dedektörü Golden Warrior

Golden Warrior Derin Arama Dedektörü

Yeni dedektör kullanıcıları için önerdiğimiz ve derin arama dedektörü kullanımının başlangıç seviyesi olarak kabul edilen dedektör modelidir. Farklı kullanıcı derinlik testleri ve ayrım testlerini paylaştığımız modelimiz de en çok tercih edilen derin arama dedektör modelleri arasında yer almaktadır.

Derin Arama Dedektörü Fiyatları

Derin arama dedektörü fiyatları güncel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dedektör fiyatlarının son dönemlerde sabit olmamasının temel nedeni döviz kaynaklı hareketliliktir. Üretimini yerli olarak yaptığımız derin arama dedektörlerinde hammadde ve bazı elektronik parçalar (ekran vb.) dolar üzerinden yurtdışından ithal edildiğinden dolayı derin arama dedektörü fiyatları değişkenlik göstermektedir. Güncel dedektör fiyatları hakkında bilgi için irtibata geçebilirsiniz.