TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör 2 Metre Derinlik Testi

Dedektör 2metre derinlik testi gerçekleştiren müşterimiz videoyu bizimle paylaştı sizler için sitemize ekledi. VLF dedektörün derinden metal tespit edebildiği ve ayrım yapabildiğine dair gerçek kullanıcı testi. Video içerisinde kullanıcının metali gömdüğü tarih ve yaptığı 2 test görünmektedir.

1.test için Arex 16 dedektörü kullanarak metali genel arama modun da tespit ediyor ve ayrım modun da değersiz olarak görüyor, gömülen metal teneke olduğu için Arex 16 bazı geçişlerde çift sinyal vererek kullanıcısına günümüz metali olduğunu gösteriyor ardından metalin tahmini derinliğini hesaplıyor ve Arex 16 tespit edilen metal için tahmini olarak 200cm (2metre) derinlik veriyor.

2.test için Golden Warrior dedektörü kullanıyor ve metali aynı şekilde genel arama modunda tespit ediyor, sonrasında ayrım modunda metali “Değersiz” olarak ayrım yapıyor.

Müşterilerimizin sorduğu 2metre çeken dedektör var mı? sorusuna da bu şekilde cevap vermiş bulunmaktayız. Derin arama dedektörleri üretimi ve satışını 21 yıldır yapmaktayız, gün geçtikçe ilerleyen teknolojiyi takip ederek ürünlerimizin geliştirmekteyiz.

Dedektör 2M Test Videosu

Golden Warrior Dedektör İki Metre Test

Golden Warrior dedektör metalleri genel arama modunda tespit ederek size bildirir. Kullanıcı ayrım bölümüne geçerek tespit ettiği metal hakkında bilgi sahibi olur. Altın, Değerli, Değersiz, Çelik olarak ayrım yapabilen Golden Warrior dedektör tespit edilen metaller ile ilgili tahmini derinlik hesaplaması yapabilmektedir.

2m çeken dedektör Golden Warrior satın almak istiyorsanız;

https://www.ugurelektronik.com/golden-warrior

0553 950 95 77
0530 894 40 17
0533 453 95 77