TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör Derinlik Testi 150cm - 2

Dedektör Derinlik Testi

Dedektör derinlik testi video serimizde 150cm derinlik testi ile karşınızdayız. Dedektör kullanıcısı tarafından 150cm derinliğe gömülen bir metali üzerinde Golden Rain dedektör derinlik testi gerçekleştireceğiz. Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz turlar ile farklı illerde bulunan dedektör kullanıcılarını ziyaret ediyor ve onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Uğur Dedektör olarak algılama sistemleri konusunda üretim ve satış yapmaktayız. Üretimini yaptığımız dedektör modelleri arasında derin arama dedektörü modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilmekte ve önerilmektedir.

Dedektör derinlik testi video serimizi izlemenizi ve açıklayıcı yazılarımızı okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Dedektör Derinliğini Etkileyen Faktörler Nelerdir

Metal dedektörü modellerinde derinliği etkileyen temel faktörler arasında;

Metalin büyüklüğü

Metalin türü

Metalin toprak altında kalma süresi

Toprak yapısı

bulunmaktadır. Aynı metal farklı arazide farklı derinliklerden tespit edilebilir. Örneğin daha mineralli bir zeminde daha düşük derinlikler veya daha temiz bir zeminde daha yüksek derinlikler elde edilebilir. Dedektör derinlik testi yapacak olursanız bu faktörleri göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Dedektör Derinliği Nasıl Arttırılır

Dedektörünüzde bulunan hassasiyet ve derinlik ayarı sayesinde kullandığınız dedektörün derinlik performansını artı ve eksi yönde güncelleyebilirsiniz. Daha fazla derinlik için maksimum hassasiyet ve derinlik ayarını açarak arama yapalım o zaman diye düşünebilirsiniz fakat her zaman bu böyle olmayabilir. Arama yaptığınız toprak yapısı veya farklı etkenler sizi etkilemeye başladığında stabil bir arama için hassasiyet ve derinlik ayarını güncellemeniz gerekmektedir.

Dedektör Derinliği Yükseltilir mi

Sosyal medyada karşılaşılan dolandırıcılık olaylarından genel olarak duyduğumuz bir konudur. Dedektör derinlik arttırıcı, yükseltici vb. farklı konularda kişilerin işlemler yaptığını duymuş olabilirsiniz. Böyle bir işlem yoktur. Dedektörü üreten firma zaten bunu maksimum seviyede bırakarak bazı ayarlar ile kullanıcının arama yaptığı bölgeye göre ayarlamasına imkan vermiştir. Farklı kişiler veya firmalar sizden yüksek miktarlar alıp dedektörün derinliğini yükseltemezler aksine dedektörü bozarlar. Sosyal medyada derinliği arttırılmış dedektör benzeri konu veya içerikler gördüğünüzde bunları dikkate almayın çünkü gerçeği yansıtmayan sizleri yanıltıcı bilgi ve içeriklerdir.

Sosyal Medayada Yapılan Yanlış Yorumlar

Dedektör derinlik testi video serimizde paylaştığımız videoları doğru izlemeyerek, dedektör derine iner mi bunları bilmeyerek ve dedektör hakkında en ufak bilgisi olmadan yapılan yorumlar malesef ki mevcuttur. Dedektör derinlik testi video serimizde özellikle dedektör derinliğini etkileyen faktörlerden bahsetmekteyiz fakat bunları okumayan ve yukarıda bahsettiğimiz gibi bir bilgisi olmayan sadece gördüğü videodaki bir kısma göre kafasından yorum yapan kişilerin yazdığı yorumlar genel olarak dedektörün derinlik mantığına aykırıdır.

Örnek olarak;

1TL yi 1 metreden çekin de görelim

3 metreden 1 tane çeyrek testi yapın

2 metre dedektör derinlik testi yapın 1 TL ile

vb. yorumlara rastlamaktayız. Bu kişiler bahsettiğimiz gibi dedektör konusunda bir bilgisi olmayan, araştırmayan, sormayan kendi kafasına göre yanlış yorum yapan kişilerdir.

Dedektör derinlik testi video serimizde yeni videolar için takipte kalabilirsiniz.