Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Define İşaretleri Çözümleri ve Anlamları

Define İşaretleri Çözümleri ve Anlamları

Define işaretleri anlamları ve çözümleri konusunda yayınlanan videoları size bu sayfamızda göstermeye çalışacağız. Yayınlanan videolar içerisinde;

  • Haç define işareti çözümü ve anlamı
  • balık define işareti çözümü ve anlamı
  • oyma define işareti çözümü ve anlamı
  • sunak define işareti çözümü ve anlamı
  • kare oyma define işareti çözümü ve anlamı
  • el define işareti çözümü ve anlamı
  • kartal define işareti çözümü ve anlamı
  • üçgen define işareti çözümü ve anlamı
  • sahte işaretler define işareti çözümü ve anlamı

vb. videolar bulunmaktadır, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sahte Define İşaretleri Nasıl Anlaşılır

Geçen bir tane arkadaşı seyrettim işaret çözecekmiş, hesapta taşın üzerinde dikey bir çizik var onun içindede 4 yatay çizik varmış. Arkadaşın dediğine göre bu haç işaretiymiş. Bu işaret flan değil. Taşta gördüğünüz her çiziği işaret olarak kabul etmeyin. Taş kendiliğinden çatlamış, kırılmış olabilir. İşaret 8-10 tane adamı dizeceksiniz önüne hepsi aynı şeyi söyleyecek. Bu yılan, ayak izi, balık vb. şekilde.

 

Haç Define İşareti Anlamı, Haç Define İşareti Çözümü

Taşın üzerinde büyük bir haç işareti var ve aşağısında küçük t işaretleri var. Bu kilise arazisidir. Bu işaretin olduğu yerin kilise arazisi olduğunu gösteriyor. Burada kiliseye ait bir arazi ve mezarlık var diyor. Bundan 80 yıl önce giden azınlıkların bazıları belki paralarını bireysel olarak gömdüler ama bir çoğu bir köy halkı olarak birleşti özellikle kilisenin gözetiminde paraları defin ettiler yani papazlar ile defin ettiler hatta bazı yerlerde Türkleri çalıştırdılar ve katlettiler. Kilise gömüleri aşağı yukarı kilise merkezli 1 km2 etrafta farklı yerlere gizlenmiştir ve onlarda ki ölçüm teknikleri farklıdır. Kiliseyi merkez olarak kabul ettiğiniz zaman belki de kilisenin 1-2km etrafındaki dere, su, çiftlikler, kuyular, harman yerleri bunların her birisi işaret olarak kullanılmış ve paralar onların yakın yerlerine gömülmüş. Bunlardan bir tanesini almak istiyorsanız öncelikle kiliseyi bulmak zorundasınız.

 

Balık Define İşareti Çözümü, Balık Define İşareti Anlamı

Burası Samsun Havza'da bir şelale idi. Şelalenin suyun aktığı duvarında bir balık işareti var. Balık işareti bir çerçevenin içerisinde. Ustam beni buraya gönderdiği zaman ne yapacağımı söylemedi, sen bul parasının yerini dedi. Gittiğimiz zaman yer sahibi ile araziye çıktık bize işareti gösterdi. Balık işaretinin yerden yüksekliği 150cm, 170cm civarındaydı ve su balık işaretinin üzerinden akıyordu. Arazi sahibine suyu kesebilir miyiz veya yönlendire bilir miyiz diye sordum ve sonrasında suyu yönlendirdik. Suyun vurduğu, yere düştüğü yer zamanla tabi kumlar akmış gelmiş toprak dolmuş. Burayı boşalttığım zaman aşağı yukarı 1metre çapında leğen şeklinde yuvarlak bir oyma olduğunu fark ettik. Tam ortasında bir delik vardı bir parmağın ucu girebilecek şekildeydi bu. Bunun altında yaklaşık 150 okka para çıktı.

 

Define İşaretleri Kitabı

Define İşaretleri Kitabı

İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri, define işaretleri konusunda detaylı bilgiler içermektedir. Define işaretleri nasıl çözülür, define işaretlerinin anlamları, define işareti sahtemi gerçek mi nasıl anlaşılır vb. konular barındırmaktadır.

 

Delik, Oyma, Çukur Define İşareti Anlamı ve Çözümü

Müşterimizin gönderdiği bir işaret vardı. 4 tane oyma yapılmış, ortadaki yuvarlak yer çıkıntı halde duruyor. Bu işaretleri gönderdi bana. Bu işaretlerin ön tarafında bir oda mezar olacak, bu ana kayaydı ve gerçekten o kısım açıldığında mezar çıktı. Define işaretsiz olmaz. Haritalara dikkat edin define de harita mantığı da var. Şuandaki haritalara dikkat edin çoğu sahte çok fazla itibar etmeyin o haritalara. Define haritaları iki türlüdür bir tanesi define işaretlerini gösterir diğer harita gömülerin yerlerini gösterir. Tek bir haritada hem işaret hem de gömülen paranın yerlerini gösteren harita olmaz. Bunlar farklı haritalar olmak zorunda. Eşkıya define işaretleri hakkında da bilgi aktaracağız sizlere ama onlar zor. Kendinize dikkat edin, başınızı belaya sokmayın, arkadaşlarınızı iyi seçin, cihaz alacaksanız muhakkak bize de uğrayın bir çayımızı için ve kaçak define kazıları yapmayın. Ruhsatlı define kazıları yapın.

 

El Define İşareti Çözümü ve Anlamı

Arazide bir el define işareti mevcut. Eğer bu el define işaretinin üzerinde küçük artı varsa buranın dışına çıkmanızı istemiyordur yani aradığın şey burada diyor. Burada dikkat etmeniz gereken diğer bir konu da şudur. Parmaklardan bir tanesi diğerlerinden daha uzun olacaktır. O size yön verecektir, peki ne kadar uzaklıkta? daha öncesinde hemen iki metre önünde çıkmıştı. Çok fazla uzakta değil gömülü olan paralar. Ustamın şöyle bir ifadesi vardı. Aradığın şey işaretin 60 ila 120 metre etrafında bir yerde olur.

 

Zarf Define İşareti Anlamı ve Çözümü

Zarf define işareti, biz zarf diyoruz buna aslında bir karenin içerisinde çarpı var biz buna zarf işareti diyoruz. Zarf işareti bulduğunuzda bize nasıl gönderebilirsiniz bu konuya dair açıklamalarımız mevcut onları dinlemenizi ve işaretlerin bize belirtilen şekilde göndermenizi talep ederiz. Define işareti anlamı ve çözümü için gelen bilgileri sağlıklı olması gerekiyor. Zarf define işareti anlamı ve çözümü hakkında size bilgi vermeye çalıştık.