ANTALYA ŞUBEMİZ AÇILDI!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Kurumsal

Uğur Elektronik Mağaza Görseli

Uğur Elektronik; Dedektör sektöründe 22 Yıllık bir başarı hikayesinin yazarı olan Uğur Kulaç tarafından, 1999 yılında kurulmuştur.

Kariyerinde yöneticilik hayatını geride bırakan Uğur Kulaç 1990’lı yıllarda definecilik ve define arama konusuna duyduğu ilgi sonucunda bu alana eğilim göstermiş, başlangıçta duyduğu ilgi yerini profesyonel bir arayış ve araştırma sürecine bırakmıştır. Aynı zamanda iyi bir gözlemci olan Uğur Kulaç definecilik sürecindeki tüm aşamalarda yer almış, kendini bu yönde araştırmalara adamış ve bu sürecin sonunda elde ettiği tecrübeler ışığında UĞUR ELEKTRONİK’i kurmuştur. 

Sürekli kendini geliştiren, bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı ilke edinen Uğur Kulaç birçok toplu organizasyona konuşmacı olarak katılmış, yazılı ve görsel basında birçok haberde yer almış, definecilik ve define arama konulu seminerlere gönüllü olarak katılmıştır.

Yurtiçinde ve yurtdışında büyük ilgi gören, "İşaretlerin Sırrı", "Gizemli Mezarlar" ve “Altının Tılsımı”  adlı 3 eser yayımlayarak, definecilik konusunda merak edilen tüm soru ve konulara yer vermiştir.

2018 yılında ANDEFDER (Anadolu Definecileri Eğitim ve Araştırma Derneği) Uğur Kulaç önderliğinde kurulmuş kısa sürede yüksek bir katılımcı sayısına ulaşmış bir çok eğitim, seminer ve etkinlik düzenlemiştir. Faaliyet süresince ülkemizdeki definecilik anlayışının gelişmesi, kanuni geçerliliğinin ve kapsamının genişletilerek yasalardaki eksiklerin, sorunların giderilmesine yönelik önerge çalışmaları yürütülerek bu alanda çaba gösteren definecilerin yasal koşullara uygun bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesi planlanmıştır. 2019 yılında ise ANDEFDER faaliyetlerine son vermiştir.

Uğur Elektronik 22 yılı aşkın deneyimiyle sektörün ilklerinden olma özelliği taşırken; Rakiplerinin çok ötesinde teknolojiler kullanarak ürünler geliştirmeyi başarmış ve dedektör sektöründe %70’e ulaşan pazar hakimiyetiyle ön plana çıkmıştır.  

Dünya genelinde birçok ülkede ürünlerini satışa sunan ve hizmet veren Uğur Elektronik tüm dünya ülkelerine ihracat yapmaktadır. 

Kalabalık bir AR-GE, üretim, destek ve satış pazarlama ekibi ile hizmet veren UĞUR ELEKTRONİK; teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip etmiş bu gelişmeleri tüm ürünlerine hızlıca modellemiştir. Güçlü üretim altyapısı yenilikçi anlayışı ile; müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik ürünler yaratıp dedektör pazarına  sunmuştur.

Dijitale ve teknolijiye yaptığı yatırımlar, geliştirdiği ürünler sayesinde daima dikkat çeken Uğur Elektronik; müşterilerinden daima tam puan alırken 22 yılı aşkın devam eden bu serüvende elde ettiği başarının sırrını 'güven odaklı yaklaşım' olarak açıklamaktadır.

Üretimden satışa kadar tüm Etik değerlere daima sahip çıkan vizyonu ile hizmet veren Uğur Elektronik ‘dedektör’ konusunda bir çok rakibine ilham kaynağı olurken, ürünlerinde sunduğu kalite ve satış sonrasında verdiği destek sayesinde sektöründe öncü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.