TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Blog

Alan Tarama

Alan tarama dedektör kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılan yardımcı bir alettir. Genel olarak bu konulardan uzak olan insanların tepkisi çubuklar ile birşeyler tespit edilebilir mi şeklindedir. Kişinin kendi vücut enerjisi ile araştırma yapması ve sonucunda metal, boşluk vb. tespitler yapmasıdır. Kullanıcılar satın aldıkları alan tarama cihazları ile aramaya başladıklarında tuttukları çubuklar yön veya şekil olarak tepkimeler yapmaktadır. Bu tepkimelerin ne olduğunu zaman içerisinde tecrübe ederek bir sonraki tespitin ne olduğunu anlama konusunda kendilerini yetiştirmektedirler.

Alan Tarama Metal, Boşluk Tespit Edebilir mi

Alan tarama kullanıcılarından aldığımız yorum ve geri dönüşler sonucunda metal ve boşluk tespit edebildiklerini gördük. Alan tarama cihazları her kişide aynı şekilde çalışmayabilir. Bu konuda insanlar arasında dolaşan farklı görüşler mevcut kan grubu vb. şekilde fakat bu konuda yaptığımız araştırmalar sonucunda bunun kan grubu ile alakalı olmadığını gördük. Alan tarama ile metal ve boşluk tespiti yapabilen müşterilerimiz var fakat bu sadece bir alan tarama cihazı kullanılarak öğrenilecek bir konu değil. Eğer yanınızda bir dedektör olursa alan taramayı öğrenmeniz daha hızlı olacaktır. Alan taramanın sizi götürdüğü yerleri dedektör ile teyit ederek orada bir metal var mı anlayabilirsiniz. Boşluk tespiti için yer altı görüntüleme ürünleri ile aynı bölgeyi teyit edebilirsiniz.

Alan Tarama Fiyatları

Farklı özelliklere göre versiyonlar bulunmaktadır. Tek kişi, çift kişi, elektronik frekans destekli, farklı arama modları, derinlik hesaplama aparatları gibi aksesuarlara ve kullanıcının istediği özelliklere göre alan tarama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Yeni başlayan seviyesi ve profesyonel kullanıcılar için olan alan tarama fiyatları arasında fark görülmektedir. Güncel alan tarama fiyatları için irtibata geçebilirsiniz.

Alan Tarama Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Alan tarama her ne kadar faydalı bir yardımcı cihaz olsa da sosyal medya, internet, halk arasında bu cihazın eksileri hakkında bahsetmeden veya nasıl kullanılacağını doğru düzgün bilmeden satış yapan insanlar görmek mümkün. Alan tarama cihazının ne olduğunu bilmeden kendisi bir alan tarama yapmış satıyor olduğunu bile görebilirsiniz. Alan taramanın nasıl kullanılacağı, ne olduğu, artıları ve eksileri konusunda yayınladığımız videoları izlemenizi ve sonrasında alan tarama konusuna yönelmenizi tavsiye ederiz. Sosyal medyada size alan taramanın yapamayacağı işleri yapıyor olarak gösterip farklı şekillerde satmaya çalışan çok kişi göreceksiniz.