TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Alan Tarama Modelleri

Alan Tarama Modelleri

Alan tarama modelleri arasında seçim yapmadan önce dikkat etmeni gereken bazı konular bulunmaktadır. Alan tarama yardımcı olarak kullanılan bir cihazdır. Alanımızda genel anlamda metal, boşluk, maden tespiti konusunda kullanılır fakat farklı şeyleri de tespit edebilir. Alan tarama modelleri hakkında internette bir sürü yalan ve yanlış bilgi bulunmaktadır. Bir plastik kutunun üzerine çubuk ekleyip ışıklı bir düzenek ile satmaya çalışanlara bile rastlayabilirsiniz. Bazılarının alan tarama adı altında ne sattığı belli bile değil. Bu cihazları size her şeyi yapabilir, hiçbir eksisi yok sadece tut ve git direk bul şeklinde satanlardan uzak durun.

Kişiden kişiye alınan performans aynı cihazda değişkenlik gösterebilir. Bazı insanlar radyestezi konusuna daha duyarlı çıkabiliyor. Alan tarama cihazının öncelikle kendinizde verdiği tepkileri kontrol etmelisiniz ve ardından tespit ettirdiği yerleri teyit etmelisiniz. Bunu yanınızda bulunan farklı kişiler ile de deneyerek sizde verdiği tepkiler ile karşılaştırabilirsiniz. Bir şeyler saklayarak test yapmaya çalışmayınız. Ne olduğunu bilmediğiniz normal bahçe, arazi, tarla gibi yerlerde tecrübe edinmelisiniz. Alan tarama modelleri arasından bir tane seçeceğiniz zaman öncelikle seviyenizi belirlemeli ve kullanım alanlarına göre cihazların özellikleri arasındaki farklılıkları incelemelisiniz. Sizin işinize yarayacak bir özellik var ise onu satın almanızda fayda var.

Alan Tarama Modelleri

Exen V3

Alan Tarama Modelleri Exen V3

İleri seviye alan tarama modelleri arasında bulunan Exen V3 farklı frekans seçenekleri sunmaktadır ve kullanıcıya kendisinin frekansı ayarlayabileceği bir mod sunmaktadır. Derinlik hesaplama için kullanılan probları bulunmaktadır. Hazne mevcuttur.

Exen V3 Alan Tarama İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Euro Gold

Alan Tarama Modelleri Euro Gold

Orta seviye ve ileri seviye arasındaki alan tarama modelleri arasında bulunan Euro Gold ikinci bir frekans ünitesine sahiptir. Derinlik hesaplama için kullanılan probları bulunmaktadır. Hazne mevcuttur.

Euro Gold Alan Tarama İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Nova 716

Alan Tarama Modelleri Nova 716

Orta seviye alan tarama modelleri arasında bulunan Nova 716 ile kullanım konusunda tecrübe edinmiş ve bir sonraki seviyeye geçmek isteyen kullanıcılar için ideal bir modeldir. Tek kişi ve çift kişilik olarak kullanım imkanı sunmaktadır. Derinlik hesaplama için kullanılan probları bulunmaktadır. Hazne mevcuttur.

Nova 716 Alan Tarama İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

RA Plus

Alan Tarama Modelleri RA Plus

Başlangıç seviyesi alan tarama modelleri arasında bulunan RA Plus modeli tek kişilik yerine sadece çift kişilik kullanım imkanı sunmaktadır. Atmaca alan tarama modelinde olduğu gibi yeni kullanıcıların alan tarama nasıl kullanılır, kullanırken nelere dikkat etmeli, alan taramanın kendisindeki performansı gibi konularda tecrübe edinmesi için ideal alan tarama modelleri arasında yer almaktadır. Çift kişilik olması rüzgardan etkilenmemesi anlamına gelmektedir ve daha rahat kullanım imkanı sunar.

RA Plus Alan Tarama İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Atmaca

Alan Tarama Modelleri Atmaca

Başlangıç seviyesi alan tarama modelleri arasında bulunan Atmaca alan tarama yeni kullanıcıların alan tarama nasıl kullanılır, kullanırken nelere dikkat etmeli, alan taramanın kendisindeki performansı gibi konularda tecrübe edinmesi için ideal alan tarama modelleri arasında yer almaktadır. Hazne mevcuttur.

Atmaca Alan Tarama İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.