TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör Derinlik Testi 120cm

Dedektör Derinlik Testi

Dedektör derinlik testi video serimizde sırada Gold Finder Neon dedektör kullanıcısı tarafından yapılan test bulunmaktadır. Dedektör satın alan kullanıcıların her zaman öncelikle dedektörün kullanımını öğrenmesini öneriyoruz. Dedektörü satın alır almaz şüpheli yerde kullanmayınız. Müsait bir alanda bir süre kullanarak tecrübe edinmelisiniz. Dedektör derinlik testi Gold Finder Neon videomuzda kullanıcı metali gömüyor ve ardından dedektör ile genel arama modunda metal üzerinden geçerek tespit ediyor. Ayrım modunda tekrar sinyal üzerinden geçerek gömülen metali kıymetli olarak tespit ediyor. Dedektör derinlik testi video serimizde bir isteğiniz olursa irtibata geçerek lütfen belirtiniz.

Uğur Dedektör olarak algılama sistemleri konusunda üretim ve satış yapmaktayız. Üretimini yaptığımız dedektör modelleri arasında derin arama dedektörü modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilmekte ve önerilmektedir.

Dedektör derinlik testi video serimizi izlemenizi ve açıklayıcı yazılarımızı okumanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Gold Finder Neon Dedektör

Gold Finder Neon Dedektör

Orta seviye dedektör kullanıcıları yani daha önce bir kaç dedektör kullanmış ve genel anlamda tecrübe edinmiş kullanıcılar için önerilen bir dedektördür. Dedektöre adapte olmak için yeni kullanıcılara önerdiğimiz eğitim takvimi bu kullanıcılar için de geçerlidir fakat süre daha kısa olabilir. Dedektör kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, dedektörün özelliklerinin doğru kullanımı ve arazi ye göre yapılması gerekenler ayarlamalar konusunda bilgi sahibi olan kullanıcılardır.

Gold Finder Neon dedektörü incelemek için tıklayınız.

Dedektör Derinliğini Etkileyen Faktörler Nelerdir

Metal dedektörü modellerinde derinliği etkileyen temel faktörler arasında;

  • Metalin büyüklüğü
  • Metalin türü
  • Metalin toprak altında kalma süresi
  • Toprak yapısı

bulunmaktadır. Aynı metal farklı arazide farklı derinliklerden tespit edilebilir. Örneğin daha mineralli bir zeminde daha düşük derinlikler veya daha temiz bir zeminde daha yüksek derinlikler elde edilebilir. Dedektör derinlik testi yapacak olursanız bu faktörleri göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Dedektör Derinliği Nasıl Arttırılır

Dedektörünüzde bulunan hassasiyet ve derinlik ayarı sayesinde kullandığınız dedektörün derinlik performansını artı ve eksi yönde güncelleyebilirsiniz. Daha fazla derinlik için maksimum hassasiyet ve derinlik ayarını açarak arama yapalım o zaman diye düşünebilirsiniz fakat her zaman bu böyle olmayabilir. Arama yaptığınız toprak yapısı veya farklı etkenler sizi etkilemeye başladığında stabil bir arama için hassasiyet ve derinlik ayarını güncellemeniz gerekmektedir.

Dedektör Derinliği Yükseltilir mi

Sosyal medyada karşılaşılan dolandırıcılık olaylarından genel olarak duyduğumuz bir konudur. Dedektör derinlik arttırıcı, yükseltici vb. farklı konularda kişilerin işlemler yaptığını duymuş olabilirsiniz. Böyle bir işlem yoktur. Dedektörü üreten firma zaten bunu maksimum seviyede bırakarak bazı ayarlar ile kullanıcının arama yaptığı bölgeye göre ayarlamasına imkan vermiştir. Farklı kişiler veya firmalar sizden yüksek miktarlar alıp dedektörün derinliğini yükseltemezler aksine dedektörü bozarlar. Sosyal medyada derinliği arttırılmış dedektör benzeri konu veya içerikler gördüğünüzde bunları dikkate almayın çünkü gerçeği yansıtmayan sizleri yanıltıcı bilgi ve içeriklerdir.

Sosyal Medyada Yapılan Yanlış Yorumlar

Dedektör derinlik testi video serimizde paylaştığımız videoları doğru izlemeyerek, dedektör derine iner mi bunları bilmeyerek ve dedektör hakkında en ufak bilgisi olmadan yapılan yorumlar malesef ki mevcuttur. Dedektör derinlik testi video serimizde özellikle dedektör derinliğini etkileyen faktörlerden bahsetmekteyiz fakat bunları okumayan ve yukarıda bahsettiğimiz gibi bir bilgisi olmayan sadece gördüğü videodaki bir kısma göre kafasından yorum yapan kişilerin yazdığı yorumlar genel olarak dedektörün derinlik mantığına aykırıdır.

Örnek Olarak;

1 metreden 1 TL çekin de görelim

3 metreden 1 tane çeyrek testi yapın

2 metre dedektör derinlik testi yapın 1 TL ile

vb. yorumlara rastlamaktayız. Bu kişiler bahsettiğimiz gibi dedektör konusunda bir bilgisi olmayan, araştırmayan, sormayan kendi kafasına göre yanlış yorum yapan kişilerdir.

Dedektör derinlik testi video serimizde yeni videolar için takipte kalabilirsiniz.