TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör Derinlik Testi Grup Para

Dedektör Derinlik Testi

Dedektör derinlik testi video serimizde Golden Warrior dedektör kullanıcısı tarafından oluşturulan bir grup para testini göreceğiz. Dedektör kullanıcısı 5, 10, 25 krş gibi paralardan oluşturduğu küpü yaklaşık olarak 70cm derinliğe gömüyor ve sonrasıdna Golden Warrior dedektör derinlik testi yaparak bunu bizimle paylaşıyor. Küçük paralardan oluşan gruplar dedektör kullanıcıları tarafından özellikle derinden tespit edilmek istenmektedir. Golden Warrior dedektör derinlik testi tam olarak dedektör kullanıclarının istediği test videosudur.

Golden Warrior dedektör yapılan testte genel arama modunda grup parayı metal olarak tespit ediyor ve sonrasında ayrım bölümünde kıymetli olarak ayırıyor. Dedektör derinlik testi video serimizde tarafımızdan ve dedektör kullanıcıları tarafından yapılan gerçek dedektör derinlik testi videolarını sizler ile paylaşmaya çalışmaktayız. Dedektör derinliğini etkileyen faktörler, dedektörün derinliği nasıl arttırılır, dedektör derinliği yükseltilir mi gibi sorularınızın da cevaplarını vermeye çalıştık.
Dedektör derinlik testi video serimizi izlemenizi ve açıklayıcı yazılarımızı okumanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Golden Warrior Dedektör

Golden Warrior Dedektör

Yeni dedektör kullanıcıları için dedektör kullanımına dair tecrübe etmelerine imkan sağlayacak temel özellikleri barındıran ve kolay, pratik kullanıma sahip bir dedektör. Yeni dedektör kullanıcılarına önerimiz dedektörü alır almaz şüpheli yerlerde araştırma yapmamalıdır. Dedektörü öğrenmek adına atık metallerin olmadığını bildiği bir arazide kendisine bir eğitim planı ayarlamasıdır. 1 hafta veya mümkünse 10 gün bu bölgede yapılacak olan alıştırmalar neticesinde dedektörün kullanımı konusunda deneyiminiz olacak ve daha kolay adapte olacaksınız. Dedektörü satın alır almaz şüpheli yerde araştırmaya giderseniz yüksek ihtimalle yanlış kullanacak ve daha büyük yanlışlara yol açacaksınız. Dedektörün kullanımı konusunda destek için müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Golden Warrior dedektörü incelemek için tıklayınız.

Dedektör Derinliğini Etkileyen Faktörler Nelerdir

Metal dedektörü modellerinde derinliği etkileyen temel faktörler arasında;

  • Metalin büyüklüğü
  • Metalin türü
  • Metalin toprak altında kalma süresi
  • Toprak yapısı

bulunmaktadır. Aynı metal farklı arazide farklı derinliklerden tespit edilebilir. Örneğin daha mineralli bir zeminde daha düşük derinlikler veya daha temiz bir zeminde daha yüksek derinlikler elde edilebilir. Dedektör derinlik testi yapacak olursanız bu faktörleri göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Dedektör Derinliği Nasıl Arttırılır

Dedektörünüzde bulunan hassasiyet ve derinlik ayarı sayesinde kullandığınız dedektörün derinlik performansını artı ve eksi yönde güncelleyebilirsiniz. Daha fazla derinlik için maksimum hassasiyet ve derinlik ayarını açarak arama yapalım o zaman diye düşünebilirsiniz fakat her zaman bu böyle olmayabilir. Arama yaptığınız toprak yapısı veya farklı etkenler sizi etkilemeye başladığında stabil bir arama için hassasiyet ve derinlik ayarını güncellemeniz gerekmektedir.

Dedektör Derinliği Yükseltilir mi

Sosyal medyada karşılaşılan dolandırıcılık olaylarından genel olarak duyduğumuz bir konudur. Dedektör derinlik arttırıcı, yükseltici vb. farklı konularda kişilerin işlemler yaptığını duymuş olabilirsiniz. Böyle bir işlem yoktur. Dedektörü üreten firma zaten bunu maksimum seviyede bırakarak bazı ayarlar ile kullanıcının arama yaptığı bölgeye göre ayarlamasına imkan vermiştir. Farklı kişiler veya firmalar sizden yüksek miktarlar alıp dedektörün derinliğini yükseltemezler aksine dedektörü bozarlar. Sosyal medyada derinliği arttırılmış dedektör benzeri konu veya içerikler gördüğünüzde bunları dikkate almayın çünkü gerçeği yansıtmayan sizleri yanıltıcı bilgi ve içeriklerdir.

Sosyal Medyada Yapılan Yanlış Yorumlar

Dedektör derinlik testi video serimizde paylaştığımız videoları doğru izlemeyerek, dedektör derine iner mi bunları bilmeyerek ve dedektör hakkında en ufak bilgisi olmadan yapılan yorumlar malesef ki mevcuttur. Dedektör derinlik testi video serimizde özellikle dedektör derinliğini etkileyen faktörlerden bahsetmekteyiz fakat bunları okumayan ve yukarıda bahsettiğimiz gibi bir bilgisi olmayan sadece gördüğü videodaki bir kısma göre kafasından yorum yapan kişilerin yazdığı yorumlar genel olarak dedektörün derinlik mantığına aykırıdır.

Örnek olarak;

  • 1TL yi 1 metreden çekin de görelim
  • 3 metreden 1 tane çeyrek testi yapın
  • 2 metre dedektör derinlik testi yapın 1 TL ile

vb. yorumlara rastlamaktayız. Bu kişiler bahsettiğimiz gibi dedektör konusunda bir bilgisi olmayan, araştırmayan, sormayan kendi kafasına göre yanlış yorum yapan kişilerdir.

Dedektör derinlik testi video serimizde yeni videolar için takipte kalabilirsiniz.