TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör Deneyim Merkezi

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni şubemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylı Bilgi

Daima En İyisi İçin Çalışıyoruz

Uğur Elektronik müşterilerine en iyi hizmet kalitesiyle çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi
FAVORİ

Golden Rain İle Sınırların Ötesinde

Yüksek kalite ve ayrıcalıklı özellikleri ile sınırları aşıyor.

Detaylı Bilgi
PERFORMANS

Gold Finder Neon Derin Arama

Derin arama dedektörleri ile gold finder neon.

Detaylı Bilgi
EKONOMİK

Golden Warrior İle Ekonomik Derin Arama

Her bütçeye uygun yüksek performanslı metal dedektörleri

Detaylı Bilgi
Dedektör Deneyim Merkezi Küçük Görsel
Daima En İyisi İçin Çalışıyoruz Küçük Görsel
Golden Rain İle Sınırların Ötesinde Küçük Görsel
Gold Finder Neon Derin Arama Küçük Görsel
Golden Warrior İle Ekonomik Derin Arama Küçük Görsel

Dedektör

Dedektör

Dedektör

Yüzey Arama Dedektörleri

Yüzey Arama Dedektörleri

Yeraltı Görüntüleme

Yeraltı Görüntüleme

Pointer Dedektör

Pointer Dedektör

Alan Tarama

Alan Tarama

İkinci El Dedektör

İkinci El Dedektör

Kiralık Dedektör

Kiralık Dedektör

Define Kitapları

Define Kitapları

Su Altı Dedektörü

Su Altı Dedektörü

Aksesuarlar

Aksesuarlar

Golden Rain Dedektör Pro Paket
ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
42.000,00TL

- TEKNİK ÖZELLİKLER -

 • Üretici : Uğur Elektronik
 • Dedektör Tipi : Tüm Arazi Şartları
 • Teknoloji : VLF
 • Frekans : 12
Detaylı Bilgi
Gold Finder Neon Dedektör
ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
30.800,00TL

- TEKNİK ÖZELLİKLER -

 • Üretici : Uğur Elektronik
 • Dedektör Tipi : Tüm Arazi Şartları
 • Teknoloji : VLF
 • Frekans : 12 kHz
Detaylı Bilgi
Golden Warrior Dedektör
ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
26.600,00TL

- TEKNİK ÖZELLİKLER -

 • Üretici : Uğur Elektronik
 • Dedektör Tipi : Tüm Arazi Şartları
 • Teknoloji : VLF
 • Frekans : 12 kHz
Detaylı Bilgi
Golden Rain Dedektör Standart Paket
ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
32.900,00TL

- TEKNİK ÖZELLİKLER -

 • Üretici : Uğur Elektronik
 • Dedektör Tipi : Tüm Arazi Şartları
 • Teknoloji : VLF
 • Frekans : 12
Detaylı Bilgi

Dedektör Seçici

Hangi dedektörü almak istediğinize karar veremiyor musunuz?
Sizin için en uygun olan dedektörü bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Başlat
Dedektör Seçici

- DEFİNE KİTAPLARI -

İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri

Definecilikle uğraşan insanlara yol göstermesi ve yardımcı olması için işaretlerin anlamı ve çözümü ile ilgili detaylı anlatımıyla kolaylıkla karşılaştığınız işaretlerin çözümlerini yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

GÜNCEL VİDEOLAR

SON BLOG YAZILARI

SIK SORULAN SORULAR

Sistemine göre değişmekle birlikte, metal ve boşluk tespiti için kullanılan toprak altına gönderdiği sinyalleri kullanıcılar için ayrıştırılabilir veri olarak gösteren cihazlardır. Dedektörler tespit edilen metalde ayrım yapabilme özelliğine sahiptir. 

Yeni veya eski farketmeksizin bir engelin altında, arkasında, gözle görünmeyen bir yerde veya toprak altında kalmış, gizlenmiş, saklanmış, kaybedilmiş, düşürülmüş metal eşyaları tespit etmek için kullanılan elektronik bir üründür. Kullanım alanlarına göre farklı dedektör tipleri ve modelleri görebilirsiniz. Özellikleri genellikle kullanım alanına bağlı olarak değişmektedir.

Dedektör farklı amaçlar için de kullanılabilir;

 • Gıda sanayisinde kullanılan ürünlerin içerisindeki metali tespit etmek için
 • Arabalarda park sensörü olarak
 • Askeri amaçlı mayın tespiti için
 • Kriminal aramalarda metal tespiti için
 • Hobi amaçlı metal aramacılığı

vb. alanlarda dedektörün kullanıldığını görebilirsiniz.

Yüzeysel (derin olmayan) ve küçük metal aramacılığı için kullanılır. Genellikle yüzük, küpe, kolye, tek para vb. dağılmış, saçılmış, düşürülmüş, kaybedilmiş küçük ve değerli metal aramacılığı için kullanılan dedektör modelleridir. Büyük metaller de derinlik yaklaşık olarak 60 cm dir.

Derin arama dedektörlerinde derinlikler metalin büyüklüğü, türü, toprak altında kalma süresi, toprak yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Metal büyüdükçe derinden, küçüldükçe yüzeyden tespit yapabilirsiniz. Farklı derinlik testleri mevcut. Derin arama olarak Golden Rain modelinde  1, 2, 3metre olarak yapılan testler mevcut son test 350cm dir.

Derinde grup para, define, hazine, boşluk aramalarında kullanılır. Küçük metallere duyarlılığı daha azdır genel kullanım alanı derindeki büyük metal ve boşluktur. Derin arama dedektörlerinde derinlikleri etkileyen faktörler mevcuttur. 

Derinlikler;

 1. Metalin büyüklüğü
 2. Metalin türü
 3. Metalin toprak altında kalma süresi
 4. Toprak yapısına

göre değişkenlik göstermektedir. Metal büyüdükçe derinden, küçüldükçe yüzeyden tespit yapabilirsiniz. Yapılan derinlik testleri 1, 2, 3 metre şeklindedir son test 350cm dir.

En iyi dedektör kullanabildiğiniz dedektördür. Yeni bir kullanıcıysanız bütün özelliklerin olduğu bir dedektörü kullanmanız zor olacaktır, dedektörün özelliklerinin ne kadar iyi olduğundan önce kullanıcının ne kadar iyi olduğu önemli. Kullanıcı dedektörün nasıl kullanıldığını ve özelliklerini biliyorsa kullanım alanı, dedektörlerin özellikleri ve dedektör fiyatlarını karşılaştırarak kendisi için uygun olan en iyi dedektör modelini seçecektir.

Dedektör fiyatları kullanım alanına göre değişmektedir. Yüzeysel ve derin arama olarak değişmekle birlikte şuanda önerebileceğimiz dedektör fiyatları 2000 TL den başlamaktadır. Yurtdışından gelen dedektör fiyatları günlük olarak değişkenlik göstermektedir. Güncel dedektör fiyatları için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

1.000TL ve üstü ücretsiz

Kapıda Ödeme

3.000TL ve üstü kapıda ödeme

Kapalı Kutu İlkesi

Kapalı kutu gönderim

%100 Yerli Üretim

Türkiye’nin yerli üretim lideri

1999 yılından bu yana dedektör teknolojileri alanında üretici firma niteliği ile bir çok model altın dedektörü, metal dedektörü, alan tarama cihazları üreten Uğur Elektronik önceliği müşteri memnuniyeti olan üretimini ve satışını yaptığı dedektörlerde müşterilerine daima en iyi ürün ve en iyi hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiştir.

Özellikle definecilik alanında büyük ilgi gören altın arama dedektörleri, definecilerin en ucuz dedektör, en iyi dedektör, en derin dedektör, altın dedektörleri gibi arayışlarına uygun dedektör yelpazesiyle tam çözüm üretmektedir. Ayrıca satışını gerçekleştiği dedektörlerin satış öncesi dedektör kullanım eğitimi ve satış sonrası da dedektör kullanım desteğini eksiksiz olarak sağlamaktadır.

Dedektör Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Metal dedektörleri kullanım alanına, arama yapılacak toprak yapısına, derinlik ve aranan cismin maddesine göre farklılık göstermektedir.

Eğer Yeni bir kullanıcıysanız başlangıç düzeyi dedektörleri tercih edebilir profesyonelleştikten sonra daha gelişmiş detektörlere geçiş yapabilirsiniz.

Dedektör alırken kesinlikle profesyonel bir firmadan almanızı öneririz. Çünkü aldığınız dedektörün size dedektör kullanım alanına göre eğitiminin ve dedektör kullanırken dikkat etmeniz gereken detayların anlatılması ve öğretilmesi gerekir.

Dedektör aldığınız firmanın size satın aldıktan sonra da destek verebiliyor olması kullandığınız dedektörde sorun veya arıza çıkması durumunda gereken teknik desteği de sağlayabiliyor olması gerekir.

Şahıslardan alınan dedektörlerde sorun çıkması durumunda karşılaşılan sorunlar genelde;

"altın dedektörü aldım ama ayar yapamıyorum.", "dedektörü aldığım kişiye ulaşamıyorum", "güvenlik güçleri dedektörün faturasını soruyor ancak dedektörün faturası benim adıma kayıtlı değil", "aldığım dedektör bozuk çıktı ancak tamir ettiremiyorum", "dedektörün garantisi bitmiş arızalandı kullanamıyorum."

Gibi bir çok soru ve sorunla karşılaşma ihtimaline karşın Uğur Elektronik gibi büyük ve daima müşterilerinin yanında olan, güvenilir ve yerli milli üretim gücüyle 7/24 ulaşabileceğiniz bir detektöre sahip olabilirsiniz.

Dedektör Fiyatları

Güncel 2022 dedektör fiyatları, dedektörün teknik özelliklerine, dedektör modellerine ve dedektör kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterdiği gibi her bütçeye uygun dedektör bulunmaktadır. En ucuz detektöre web sitemiz üzerinden sahip olabileceğiniz gibi, çok gelişmiş daha maliyetli detektörlere de web sitemizden ulaşabilir altın dedektörü satın alabilirsiniz. Derin arama dedektörleri, yüzey arama dedektörleri, yeraltı görüntüleme dedektörleri, pointer dedektörler, alan tarama cihazları kendi alanlarında altın dedektör fiyatları yine deneyim ve teknik özelliklere göre farklılık göstermektedir.

Kısa süreli kullanım için kiralık altın dedektörü kullanımı tercih edilebilir veya yine Uğur Elektronik üzerinden ikinci el dedektör temin edebilirsiniz. Uğur Elektronik müşterilerine kiralık dedektör hizmeti ve ikinci el dedektör alım satım hizmeti vermektedir. İhtiyacınıza uygun olarak 2. El Golden Rain Dedektör, 2. El Gold Finder Neon Dedektör ve 2. El Golden Warrior dedektör ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.

Uğur Elektronik satışını yaptığı ikinci el altub dedektörleri ve kiralık altın dedektörlerin tüm bakım ve testlerini yaparak müşterilerine teslim etmektedir.

Yurtdışından gelen ithal dedektörler yerli üretim detektörlere göre daha pahalı detektörlerken, yerli üretim detektörlere çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Üretimini sağladığımız tüm detektörlerimizde en uygun fiyatı en yüksek kalite ile müşterilerimize ulaştırmayı amaç edinerek herkesin erişebileceği dedektör teknolojileri üzerinde inovatif çalışmalarımızı daima sürdürmekteyiz.

Kaliteli altın dedektörü almak ve uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız web sitemizdeki ürünlerimizi inceleyebilir veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Dedektör Modelleri

Önceki bölümlerde de belirttiğimiz üzere dedektör modelleri kullanım alanı ve ihtiyaçlara göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre mevcutta yer alan metal dedektörlerini şu şekilde kategorize edebiliriz;

Dedektör modelleri yer almakta ve her ihtiyaca uygun en ucuz dedektör veya en iyi dedektör tanımına uygun gelişmiş dedektör modellerine sahip olabilirsiniz. Burada önemli olan tarama yapılacak toprak yapısına uygun dedektör modelini dedektör kullanım tecrübenize uygun bir şekilde belirlemektir.

Derin Arama Dedektörleri

Derin arama dedektörleri 1 metre ile 3 metre aralığında yer alan büyük metalleri tespit etmek için kullanılan dedektör modelleridir. Derin arama altın dedektörleri toprağın altında yer alan grup para, define, hazine veya boşluk tespitinde rahatlıkla kullanılabilir. Üretimini yaptığımız Derin Arama Dedektörleri bu konuda son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Golden Rain, Gold Finder Neon ve Golden Warrior altın dedektörleri, dedektör özelliklerine göre her bütçeye ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır. Derin arama dedektörleri, yüzeyde yer alan küçük materyallerin tespiti için çok tercih edilmezler özellikle yüzeye yakın yerde bulunan küpe, yüzük, altın, para gibi küçük değerli maddeleri bulmada Yüzey Arama Dedektörleri tercih edilir. Metalin büyüklüğü derinleştikçe daha önemli bir hal almaktadır. Çünkü Derin Arama Dedektörleri metal büyüdükçe derinde tespit etme olasılığı çok daha yüksek olur.

Güncel Derin Arama Dedektör Fiyatları için buraya tıklayınız.

Altın Dedektörü

Dedektör kullanıcılarının Altın Dedektörü olarak tanımladığı dedektör modelleridir. Altın dedektörü toprağın altındaki insanlar tarafından saklanmış veya gizlenmiş altın eşyaları bulmak için kullanılan çok yönlü dedektör modelleridir. Altın dedektörüleri bir çok özelliğine göre farklılık göstermektedir. Cismin büyüklüğü, derinliği gibi nitelikler altın dedektörlerinin çeşitliliğine sebep olmaktadır. Altın dedektörü giriş seviyesi kullanıcılardan uzman kullanıcılara kadar bütün kullanıcılara yönelik olarak üretilmektedir. Altın dedektörü seçimi yaparken uzmanlık seviyenize ve aramayı planladığınız cisimlere yönelik tercihte bulunmanız önemlidir. Bilginiz olsa dahi altın dedektörü konusunda müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yüzey Arama Dedektörleri (Tek Para Dedektörleri)

Yüzey Arama Dedektör modelleri yüzeye yakın olan maksimum 60cm derinliğe kadar küçük metalleri tespit etmek için kullanılır. Metal küçüldükçe yüzeye yakınlığı önem taşımaktadır. Bu sebeple yüzük, altın, küpe, kolye, tek para gibi küçük metallerde yüzeye yakınlığı, tespiti açısından önemli bir kriterdir. Dedektör kullanıcıları tarafından Tek Para Dedektörleri olarakta bilinen yüzey arama dedektörleri yurt dışında olduğu kadar ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle hobi olarak kullanımı da son derece yaygındır. Küpe, yüzük, kolye gibi değerli eşyalarını düşüren veya kaybedenlerin kayıp yüzük, kayıp kolye, kayıp küpe aramalarında en çok tercih ettiği dedektör modelleridir. Yüzey arama dedektörleri (Tek Para Dedektörleri) sahil kıyılarında, kumsallarda en çok kullanılan detektörlerdir. Bu sebeple yüzey arama dedektörlerinin bir çoğu su geçirmez özelliğine sahiptir. Su geçirmeyen tek para dedektörler suyun içinde de rahatlıkla kullanılabilir. Yüzey arama dedektör fiyatları tecrübenize, dedektörün özelliklerine ve ihtiyaçlarınıza göre farklılık göstermektedir.

Uğur Elektronik olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız Orenda Yüzey Arama Dedektör modelimizi de yakın tarihte dedektör kullanıcılarının huzuruna sunmak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yüzey arama dedektör teknolojilerinde müşterilerimize en kaliteli dedektörü en uygun fiyata ulaştırmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız son aşamasında yer almaktadır.

Güncel Yüzey Arama Dedektör fiyatları için buraya tıklayınız.


Yeraltı Görüntüleme Cihazları

Yeraltı görüntüleme cihazları, dedektör teknolojilerinin en gelişmiş halidir. Toprak altında yer alan tüm detayları en ayrıntılı şekilde tespitini sağlar. Değerli metallerin tespit edilmesinin yanı sıra boşluk v.b. değişkenlik gösteren detayları da tespit etmenize olanak sağlar. Yeraltı görüntüleme cihazları diğer dedektör kullanım alanlarına göre daha maliyetli ve daha profesyonel kullanım içindir. Yeraltı görüntüleme cihazları 3D (üç boyutlu) bir grafik analizi ile tarama yapılan bölgenin sonuçlarını göstermektedir. Yeraltı görüntüleme dedektörleri fiyatları ihtiyaç ve dedektörün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazları fiyatları için buraya tıklayınız.


Pointer Dedektör

Pointer dedektör, genellikle küçük değerli metal aramacılığı yapan kullanıcılar tarafından ve altın dedektörleri kullanımında yardımcı dedektör olarak kullanılmaktadırlar. Toprak altında uzun süre kalan metaller dedektör ile tespit edildikten sonra toprak yüzeyine çıkartıldığında dahi tespit edilmesi ayrıştırılması bir o kadar zor olabilir bu aşamada pointer dedektör ile yorulmadan çıkarılan toprak üzerinde pointer dedektörü gezdirerek metal nesneyi tespit edebilirsiniz. Pointer Dedektör fiyatları özellik ve Pointer Dedektör ile verilen başlık sayısına göre farklılık göstermektedir.

Güncel Pointer Dedektör fiyatları için buraya tıklayınız.


Alan Tarama Cihazları (Alan Tarama Çubukları)

Her ne kadar çalışma mantığı bilimsel olarak netleştirilemese de günümüzde bir çok farklı şeyin tespitinde kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze aktarılan bu yöntem zaman içerisinde kullanım değişikliği ve alet değişikliği yaşada temelinde anlatılan mantık hiç değişmemiştir. Anadolu, Avrupa, Amerika, Rusya, Hindistan bölgelerinde sıkça karşılaşabileceğiniz bir arama yöntemidir. Temel adı radyestezi olarak geçmektedir. İnsanın biyo enerjisi ile istediği şeyi aramasıdır. Gelen verileri yönergeleştirmek için kullanılan ekipmanlar kimi zaman metal çubuk, kimi zaman ise çeşitli ağaçların dalları olarak karşınıza çıkabilir. Zaman içerisinde yaptığımız araştırmalar ve testler sonucunda gördük ki insanlar alan tarama cihazları ile su, metal, boşluk vb. tespitler yapabiliyor ama her insanda aynı şekilde tepkimeler olmayabiliyor. Metal tespit eden bir kişi, boşluk tespit edemeyebiliyor veya tam tersi durumlar olabiliyor. İnsanda değişen nedir diye araştırmalar yaptık farklı teoriler ortaya atılıyor kan grubu vb. ama bunlarla da ilgili olmadığını anladık. Uzun süreli kullanım ve tecrübe ile alan tarama çubuklarının tepkileri öğrenilirse faydalı sonuçlar elde edilebiliyor.

Güncel Alan Tarama Cihazları fiyatları için buraya tıklayınız.


Define Dedektörü

Define dedektörü toprak altına gizlenen, saklanan, düşürülmüş ve kaybedilmiş değerli objelerden oluşan defineleri tespit etmek için kullanılmaktadır. Define dedektörü arama başlığı sayesinde çalışmaktadır. Define dedektörü bir kaç parçadan oluşmaktadır. Arama başlığı bunların en başında gelen kısımdır. Arama başlığı toprak altındaki metalleri tespit etmeyi ve ayrım yapmayı sağlamaktadır. Uğur Elektronik tarafından üretilen define dedektörü ile tespit ettiğiniz metalleri altın, kıymetli, kıymetsiz olarak ayırabilirsiniz aynı zamanda toprak altında kalan boşlukları da tespit edebilirsiniz. Uğur Elektronik tarafından üretilen define dedektörü boşluk tespiti için farklı bir cihaz satın almanıza gerek bırakmamaktadır.

Define dedektörü kendi içerisinde birden fazla alternatif sunmaktadır. Giriş seviyesi, orta seviye ve ileri seviye olarak temelde üç farklı kategoride inceleyebiliriz fakat bir de bunun haricinde yüzeysel ve derin arama olarak iki ayrı kategorimiz bulunmaktadır. Derin arama için de yüzeysel aramacılık için de bu saydığımız üç farklı kullanıcı kategorisi kendi içerisinde olmaktadır. Derin arama define dedektörü toprak altındaki define, hazine, toplu para gibi gömüleri tespit etmek için kullanılmaktadır. Derinlik metalin büyüklüğü, türü, toprak altında kalma süresi, toprak yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Uğur Elektronik tarafından üretilen derin arama define dedektörü için yapılan derinlik testilerinde 1 metre, 2 metre, 3 metre ve en son 350cm derinlik testleri mevcuttur. Yüzeysel define dedektörü modelleri ise derine inmez ve yüzeyde yüzük, küpe, kolye, para gibi küçük objeleri aramak için kullanılır. Toprak altında ki bu tür küçük metallerde tespit derinliği 25-35cm aralığındadır biraz daha büyük metal olduğunda derinlik biraz daha artmaktadır ama derin arama define dedektörü gibi derinlere inmez.

Define dedektörü fiyatları son dönemlerde yaşanan döviz dalgalanmaları ve elektronik malzemelerde ki çip kıtlığı gibi sorunlardan dolayı artış göstermektedir. Uğur Elektronik olarak üretimini yaptığımız define dedektörü ürünleri için fiyat artışını minimum yapmaya çalıştık. Sektör içerisinde farklı firmaların aynı durumda içerisinde 2-3 kez fiyat artışlarına gittiği görülmüştür. Kullanım alanınıza göre önerebileceğimiz derin arama define dedektörleri için güncel fiyat bilgisini müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Yüzey arama için kullanılan define dedektörü içinde aynı durum söz konusu.

Define dedektörü alırken dikkat etmeniz gereken konuların başında satın almak istediğiniz ürünün sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağıdır. Derin arama veya yüzey arama nedir bilmezsiniz bir ürün alırsınız sonrasında derine inmiyor diye söylediğinizde satıcı size bu zaten yüzeysel bir define dedektörü inmez diyebilir. Bu durumlardan etkilenmemek için müşteri temsilcilerimiz sizlere sorular sormaktadır. Satın almak istediğiniz define dedektörü hangi bölgede kullanılacak, ne arayacaksınız, ne kadar bir derinlikten tespit yapmak istiyorsunuz gibi sorular sorarak sizin kullanım alanınızı öğrenerek size en uygun define dedektörünü önermeye çalışacaklardır. Define dedektörü almadan önce müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek bu konularda bilgi verin ve sonrasında temsilcilerin size anlatacağı dedektörleri iyi dinleyin. Doğru define dedektörü satın aldıktan sonra iş tamamen bitmiyor. Define dedektörü iyi olabilir ama kullanıcısı kötü olursa Maalesef bir verim alamazsınız. Define dedektörü satın aldıktan sonra hemen şüphelendiğiniz alanlara giderek arama yapmayın. Kendinize bir eğitim planı oluşturun ve yaklaşık olarak 2 haftalık bir zamanı kapsamasını sağlayın. 2 hafta boyunca şüphelendiğiniz alanın tersine boş olan yerlerde bahçenizde, tarlanızda define dedektörü kullanarak öğrenmeye çalışın. Bu süre içerisinde define dedektörü ile yaşadığınız sorunlar olursa müşteri temsilcinizi arayarak destek alabilirsiniz. Define dedektörü kullanımını eğer öğrenmeden şüphelendiğiniz yere gider ve kullanmaya çalışırsanız büyük ihtimalle yanlış kullanacak ve yanlış sinyalleri değerlendireceksiniz demektir. Define dedektörü standart olarak günlük hayatımızda sürekli gördüğümüz bir ürün değildir. Kullanımı da zor değildir fakat bunu ilk önce öğrenmemiz gerekiyor bunun içinde kendimize bir zaman ayırmalıyız ki doğru ilerlenebilsin.

Neden Uğur Elektronik?

 • Tamamen Yerli Ve Kendi Üretimi
 • Satış Öncesi Dedektör Kullanım Eğitimi
 • Satış Sonrası Teknik Destek
 • 22+ Yıl Sektör Tecrübesi
 • Tecrübeli kadro
 • Yüksek Kalite Uygun Fiyat
 • İşaret ve Tılsım Konularında Bilgili Ekip
 • Türkiye Geneli Hizmet Veren Gezici Kadro
 • %99 Müşteri Memnuniyeti
 • Müşterilerine Daima Destek Olan Hizmet Anlayışı
 • Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı
 • 12 taksite varan vade imkanları
 • Ücretsiz Kargo İmkanı
 • Sektöre ve definecilik alanına yön veren hizmet anlayışı
 • Lider firma olmanın verdiği sorumluluğu en iyi şekilde taşıyabilme
 • Online ve birebir müşteri destek hattı
 • Alanında uzman satış ve destek temsilcileri
 • Türkiye’de ilklere imza atan firma olma güvencesi
 • Teknolojiye ve kaliteli personele en çok yatırım yapan firma olması
 • Yurtiçi ve yurtdışı satış ağının olması
 • Türkiye de en çok müşteri kitlesine sahip olmanın verdiği güç

Uğur Elektronik olarak 1999 yılından beri dedektör sektöründe yer alarak dedektör üretimi ve satışı yapmaktayız. Üretimini yaptığımız dedektörlerin tamamını kendi bünyemizde de kullanımını sağlayarak müşterilerimize sunduğumuz dedektörlerin yüksek memnuniyet ile fayda sağlamasını amaç ediniyoruz. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olarak satış sonrasında da hiçbir firmanın sağlayamadığı güven odaklı satış sonrası destek hizmetini en iyi şekilde sağlamaktadır. Satış sonrası destek için gerekirse müşterilerimizin konumlarını ziyaret ederek gezici ekibimiz tüm dedektör kullanım eğitim ve desteğini sağlamaktadır.

Satışını sağladığımız tüm dedektörlerin en iyi verimlilik ile müşterilerimizin erişilebilir olması gerektiğine inanıyor, bir dedektör sahibi olmaktan önce müşterilerimizin dedektör kullanımı konusunda çok iyi bir eğitimle bu alanda çalışmalarını sürdürmelerini ve hedeflerine ulaşabilmek için gereken tüm bilgilere sahip olmalarını sağlıyoruz.

Kurucumuz Uğur Kulaç sektörün en önde gelen ismi olarak bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı ilke edinerek bir çok organizasyon ve etkinlik düzenleyerek yazılı ve görsel basında da yer almıştır. Bu vesile ile dedektör kullanıcılarının ve defineciliğin ülkemizdeki gelişim ve karşılaşılan yasal sorunlara karşı definecilik alanında hukuki ve yasal süreçler üzerinde çalışma ve fikirlerini paylaşmıştır.

Definecilik alanında dedektör kullanıcılarının merak ettiği konular üzerine İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri, Gizemli Mezarlar ve Altının Tılsımı adlı 3 eser yayımlamıştır.

Altın dedektörü arıyorsanız ve hangi dedektörü almanız gerektiğinden emin değilseniz bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir veya web sitemiz üzerinden canlı destek yardımıyla da merak ettiğiniz herşeyi öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en gelişmiş dedektör teknolojileri e-ticaret sitesine sahip olan Uğur Elektronik dijital ortamda da dedektör kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek için her zaman gelişmeye ve sektöre fayda sağlamaya devam etmektedir.