TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Domuz Define İşareti Anlamı ve Çözümü

Domuz Define İşareti Anlamı ve Çözümü

Defineciler tarafından çokça aranan bir işaret domuz işareti. Bu işarete rastladığınızda sonuç olarak baktığınızda “bu domuz” diyebileceğiniz bir domuz olacak. Küçük ve büyük olanlarını gördüm. Domuz işareti altın para demektir bir kaç anlamı var;

1)Yerden yukarıda yani dik duran bir kayaya yapılır. Taşın karşısında durduğunuz zaman kafanızı kaldırdığınızda taş göğüs hizanızda durur. Çok  yukarıya yapılmaz. İşaret eski bir patika yolun kenarında olacak. İşaretin karşısına geçtiğinizde bastığınız yere dikkat edin. İşareti tam altında toprağa çakılmış bir sal taş (100x80cm) olacak. Sal taşın altında para olabilir. Domuzun yanından geçen patikaya dikkat edin. Patika gelir domuz işaretinin yanında geçerek dereye doğru iner. Dereye doğru indiğinde düzelir ve bir dirsek yaparak dere boyunca devam eder. İkinci parası patikanın dereye doğru döndüğünde yada dereye yakın olan dirsekte olabilir. Dirsek ve dönüşte dikili taş da arayabilirsiniz 2-3 tane dikili taş olabilir.

2)Domuz işaretini karşınıza aldığınızda sol tarafınıza 45 derecelik açıyla baktığınız zaman yukarıda dik bir kayalık göreceksiniz işte orada bunun ana parası var. Tahmini 70-120 metre arasında bir mesafedir. Zaten bu patikanın arkasındaki yol oraya çıkar orada dik bir kayalık vardır.

3)Domuz işaretini gördünüz bu sefer sağ tarafınıza bakın. Patika yolun etrafından dolaştığı bir düzlük olacak ve orada bir sazaklık yani ıslak, çamurumsu bir toprak olacak. Domuzlar çoğunlukla çamurun içerisinde debelenmeyi seviyor ya, evet bir parada bu bataklığın, sazaklık içerisinde olabilir.

Domuz işaretinin içerisinde bir para yok bugüne kadar çıkmadı, kırmayın. Yine de dedektörünüz ile kontrol edin aklınızda bir şüphe kalmasın. Uğur Elektronik tarafından üretilen dedektörler sazaklık, bataklık, kayalık yerlerinde çalışıyor içindeki metali bulabilirsiniz.