Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Rüyada Define Yeri Görmek

Her insan rüya görür biliyorsunuz, ben rüya görmüyorum diyen insanlar da vardır aslında ama onlarda görüyorlar gördüklerinin farkında değiller yada uyandıklarında hatırlamıyorlar ama herkes rüya görür. Rüyada define yeri görülebilir mi? Define ve definecilik ile hiç ilgi alakası olmayan birisi define ile ilgili bir yer görmüş olabilir mi? Evet görmüş olabilir ve görebilir. Ben kendim bizzat bunu yaşamadım ama bunu bizzat yaşamış, bunu bizzat müşahede etmiş insanlar ile tanıştım.

Define ve definecilik ile hiç ilgisi alakası olmayan bir kişi rüyasında bir define yeri, gömülü bir paranın olduğu yeri görebilir, bu nedir bu Allah Teâlâ'nın ona hediyesidir ben öyle diyorum, kader. Rüyasında birisi gelir ona bir yer gösterir, bir yer anlatır. Onun bildiği bir yerdir veya hiç bilmediği bir yerdir. Rüyada bir define yeri gören kişi gördüğü yeri biliyorsa eğer bizzat kendisinin gidip orada almak mecburiyeti vardır başka birisine söyler ve o gidip almaya kalkar ise alamaz. Bizzat gören kişinin kendisinin gidip onu oradan alması gerek eğer rüyasında gördüğü yeri biliyorsa. Gördüğü yeri bilmiyorsa da bulabilecek örnekler, işaretler verilmişse rüyasında ona onlar ile orayı bulmaya çalışacak. Çoğunlukla rüyasında define yeri gören kişi gördüğü yeri biliyor karşılaştığım örneklerde bunu yaşadım. Birkaç kişide bir tek bana gösterilen yeri bilmiyorum dedi adam ama bir çoğunda rüyasında gösterilen yeri biliyor olarak söyledi ve bu kişi onların içinden bazıları gittiğinde orada o defineyi buldu, bazıları da gitmeyerek başkalarına anlatıp onların bulmasını sağlamış.

Artvin'de böyle bir adam ile tanıştım. Ben inanmadım diyor 3 kere üst üste gördüm bu rüyayı en son amcamın oğluna söyledim, amcamın oğlu şuanda zengin diyor. Nasıl yani dedim, abi benim söylediğim yeri kazmış ve parayı almış diyor. Sen niye gitmedin dedim, ben inanmadım ki diyor.

İlk başlarda biz de biraz soğuktuk bu konuya ama Türkiye'nin farklı yerlerinde birbirlerini tanımayan farklı insanlardan aynı şeyleri dinleyince artık inandık. Rüyasında define yeri görüp te oradaki defineyi bulan insanlar ile karşılaştım ben Türkiye'nin bir çok yerinde ve dedim ki evet, tamam böyle bir şey oluyormuş bu da Allah Teâlâ'nın bence bir hediyesi.