ANTALYA ŞUBEMİZ AÇILDI!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Antalya Şubemiz Açıldı

Antalya dedektör müşterilerimiz açısından aktif ve yoğun illerden bir tanesidir. Antalya dedektör kullanıcılarının talepleri ve firmamızın planları neticesinde Antalya dedektör şubemiz kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır.

İletişim:
0537 062 36 77
Adres: Çığlık Mahallesi Çakmak Caddesi No:17 Döşemealtı Antalya

Dedektör firmalarnıın geleneksel satış ofisi uygulamalarının haricinde dedektör kullanıcılarının satın alacağı dedektörü deneyerek, arazide test ederek satın almasını birincil hedef olarak önümüze koyduk ve Antalya dedektör şubemizi buna göre tasarladık. Şube arazisi içerisinde

  • Boşluk test alanı
  • Cep testi alanı
  • Yüzeysel dedektör test alanı
  • Derin arama dedektör test alanı
  • Kaya içi hedef test alanı

Bölümleri ile Antalya dedektör kullanıcılarına geniş ve zengin bir test alanı sunuyoruz. Türkiye'de ilk defa dedektör satış alanına test arazisi sunan firma olmaktan gurur duyuyoruz. Dedektör kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve eksiklerini biliyor ve bunları en iyi şekilde onlara sunmaya çalışıyoruz. Antalya dedektör şubemizi ziyaret ettiğinizde dedektörü arazide test ederek satın alabilir ve direk arazi eğitimi alabilirsiniz. Bu hizmeti Türkiye'de veren tek firma Uğur Elektronik'dir.

Antalya dedektör kullanıcılarına ihtiyaçları olan bütün ürünleri sağlamaya çalışmaktayız. Dedektör, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Alan Tarama, Yer Altı Görüntüleme, Pointer Dedektör gibi ürün çeşitliliğini sağlayarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun alternatifi sunmaya çalışmaktayız.

Antalya Uğur Dedektör İletişim Bilgileri;

Adres: Çığlık Mahallesi Çakmak Caddesi No:17 Döşemealtı Antalya
Telefon: 0537 062 36 77