TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Teknoloji Ekibi Uğur Elektronik

Teknoloji Ekibi olarak Uğur Elektronik’in AR-GE kadrosu 2 iletişim mühendisi, 1 yazılım mühendisi, 1 yazılım teknikeri 2 Elektronik Mühendisi olarak 21 yıldır metal arama dedektörleri tasarım ve üretimini merkezi İstanbul Üsküdar da olan firmamızda gerçekleştirmektedir. Uğur Elektronik in teknoloji ekibi bugüne kadar analog sistem ile çalışan Vilus, Myra, Sarakua, Truva isimli markaları üretmiştir ayrıca dijital işlemci destekli,LCD ekranlı Köstebek, Arex 15, Arex 16, Arex 17 ve Gold Finder, Gold Finder Neon, Golden Warrior, Golden Rain modellerini üretmiştir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Uğur Elektronik'in teknoloji ekibi teknolojik anlamda yapılan sektörümüz ile alakalı tüm yenilikleri AR-GE sinde de uygulamaktadır bir cihazın üretimi için 1 yıllık hızlı bir çalışma süresi geçmektedir üretimi yapılacak olan cihazın dış tasarımları firmamızın endüstriyel tasarım mühendisi tarafından gerçekleştirilir cihazın çalışma sistemi, analog kartı, ekran kartı tamamen teknoloji ekibimiz tarafından tasarlanır. Cihazın içindeki yazılım firmamızın AR-GE sinde bulunan yazılım mühendisi tarafından tasarlanamaktadır. Uğur Elektronik'in teknoloji ekibi yapılan her üründe birbirleri ile koordineli çalışmakta, tasarımın her aşaması teknoloji ekibimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Ürünün tasarımı esnasında  üretimdeki olası tüm aksilikler hesaplanmakta ve üretimin hızlı bir şekilde nasıl yapılacağı hesaplanmaktadır.

Teknoloji Ekibimiz piyasada üretilip satılan tüm cihazları yakından tanımakta ve bu dedektörlerin veya yer altı görüntüleme sistemlerinin çalışma prensiplerini bilmektedirler. Uğur Elektronik sahibi Uğur KULAÇ tan dolayı defineci kökenli bir firmadır teknoloji ekibimizin tasarladığı tüm ürünlerin tasarım ve çalışma mantığı Uğur bey tarafından oluşturulmakta kullanım sırası ve ekran tasarımı onun tarafından gerçekleştirilmektedir. Uğur bey definecilerin ne istediğini çok iyi bilen ve ürettiği cihazları arazide kullanan bir kişidir. Tasarım aşamasında cihazın pratik bir şekilde nasıl kullanılması gerektiğini, ağırlığını ve ergonomisini ekibi ile paylaşarak dünya standartlarında kaliteli ve amacına hizmet eden cihazların üretilmesini sağlamaktadır.

Uğur Elektronik ürettiği tüm cihazların tasarım tescilleri, marka tescilleri, faydalı modellerini alarak ürünlerinin çalınmasını ve kopyalanmasını da engellemektedir. Türkiye de sanayi sicil belgesine sahip tek dedektör firmasıdır aynı zamanda Türkiye de TSE onaylı garanti belgesine sahip tek firmadır. Uğur Elektronik in teknoloji ekibi definecilerin kullanımı için yeni dedektörler tasarlamaya devam etmektedirler.