TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Sivas Dedektör

Sivas dedektör mağazası açılışı için Uğur Elektronik olarak bölgede bir çalışma başlatmış bulunmaktayız, Sivas ve bölgedeki insanların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayabilmek ve uygun fiyatlarla hizmet sağlayabilmek için bölgede bayilik görüşmeleri ve fizibilite çalışmaları son hız devam ediyor. Sivas insanının firmamıza ve firma bayilerimize olan uzaklığı bizi Sivas dedektör bayiliğini açma konusunda ikna etti. İnsanların şikayetleri ve gelen bölgedeki sorunlar üzerine anladık ki;

  • kiralık dedektör fiyatlarında insanlara yüksek fiyatlar söyleniyor
  • ikinci el dedektör modellerinde bakım ve onarım yapılmadan satış yapılıyor
  • kullanıcı satın aldığı ürün konusunda gerekli teknik destek ve ürün desteğini alamıyor

Bu sebeplerden dolayı bölgedeki çalışmalarımızı hızlandırdık. Sivas dedektör mağazası insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede olması planlanıp dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme sistemlerini size sunacak şekilde dizayn edilmektedir. Sivas dedektör iletişim bilgileri şuan içerisinde sizinle paylaşamıyoruz fakat yakın zamanda bayilik çalışmamız tamamlandığında internet sitesi, iletişim ve adres bilgilerini sizinle paylaşacağız. Sivas Uğur dedektör olarak sizlere hizmet vermeyi istiyoruz ve 21 yıllık hizmet kalitesini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Anadolu Definecileri Eğitim Ve Araştırma Derneği (ANDEFDER) olarak 09/10/2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz “Sivas Konferansı” etklinliği 130 kişinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.
“Türkiye de define ve definecilik, tarihi eser kaçakçılığı, dünyada definecilik, definecilerin sorunları ve bu sorunların çözümü” konuları konuşulmuş ve gün anısına hatıra fotoğraf çekilmiştir. Dernek hakkında bilgi için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sivas dedektör olarak gerekli hizmeti sağlamak için sizlere yakında buluşacağız.

Sivas Dedektör Eğitimi Golden Rain

Sivas Dedektör Eğitimi Golden Rain

Sivas Dedektör Eğitimi Golden Warrior

Sivas Dedektör Eğitimi Golden Rain

Sivas Dedektör Eğitimi Golden Warrior

Sivas Dedektör Eğitimi Golden Rain

Sivas Dedektör Eğitimi Golden Rain