TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Hangi Yeraltı Görüntüleme Cihazını Almalıyım?

Hangi Yeraltı Görüntüleme Cihazını Almalıyım

Yeraltı görüntüleme cihazı satın almak isteyenlerin sorduğu genel sorulardan bir tanesi hangi yeraltı görüntüleme cihazını almalıyım? oluyor. Yeraltı görüntüleme cihazı almayı planlıyorsanız öncelikle bu sistemi kullanacağınız yer ve ne araştıracağınız ile ilgili bilgi vermeniz gerekmektedir. Belki düşündüğünüz alan için bu sistem uygun olmayabilir bunu anlayabiliriz. Uygun olmayan eksik bir modele yönelmenizi engeller doğru yeraltı görüntüleme modellerini incelemenizi sağlayabiliriz. Yeraltı görüntüleme sistemleri olarak kasıt ettiğimiz ürünler şuanda manyetometre ve gradyometre adı verilen manyetik sensör ile çalışan ölçüm sistemleridir. Bu sistem ile aldığınız veriler inceleme yazılımı tarafından size renkler ile görselleştirilerek gösterilir. Bu alınan veriyi yorumlayarak ne tespit ettiğinizi anlamaya çalışırsınız.

Hangi yeraltı görüntüleme cihazını almalıyım diyen kullanıcılara 3 farklı başlık altında kullanıcı seviyeleri ve cihazın özelliklerine göre önerilerde bulunacağız. Belirtilenlerin haricinde bir durum varsa doğru bir seçim için iletişime geçerek ve bilgi vermeniz durumunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Profesyonel Kullanıcılar İçin Yeraltı Görüntüleme

Yeraltı Görüntüleme Discovery SMR

Yeraltı görüntüleme cihazlarının kullanımı konusunda uzun süre tecrübeye sahip ve profesyonel ölçümler alan kişiler için önerilmektedir. Ölçüm yorumlama ve farklı toprak yapılarında çalışma yapmış gerekli tecrübeye sahip kişiler kasıt edilmektedir. Genel kullanım alanları düz araziler, hafif meğilli ve engebeli araziler, kaya bloklar.

Discovery SMR Yeraltı Görüntüleme İncelemek İçin Tıklayınız

Orta Seviye Kullanıcılar İçin Yeraltı Görüntüleme

Yeraltı Görüntüleme Conrad Geo X4

Yeraltı görüntüleme sistemleri konusunda bir tecrübesi olan, daha önce bir kaç model kullanmış ve ölçüm nasıl alınır, ölçüm alırken dikkat edilmesi gerekenler, ölçüm yorumlama gibi konularda tecrübesi olan kullanıcılar için önerilmektedir. Kişi kendisini geliştirmek için profesyonel ölçümlerde yer almaya başlamalı ve farklı yapılarda ölçümler yaparak tecrübesini arttırmalıdır. Genel kullanım alanları düz araziler, hafif meğilli ve engebeli araziler, kaya bloklar.

Geo X4 Yeraltı Görüntüleme İncelemek İçin Tıklayınız

Yeni Başlayan Kullanıcılar İçin Yeraltı Görüntüleme

Yeraltı Görüntüleme Conrad Pro 800

Yeraltı görüntüleme sistemlerinden daha önce hiç kullanmamış ve yeni başlayacak olan kişiler için önerilmektedir. Sistemin temel çalışma mantığını öğrenmesi ve ölçüm alıp yorumlama konusunda tecrübe edinmesi için genel özelliklere sahip bir giriş modelidir. Genel kullanım alanları düz araziler, kaya bloklar. Yeni kullanıcıların profesyonel ölçüm gerektiren işlerde olması önerilmez. Ürünü öğrenebilmek adına kendisine bir eğitim planı çıkartması ve bunu zamana yayarak şüpheli olmayan alanlarda yeraltı görüntüleme cihazını kullanarak tecrübe edinmesi önerilmektedir.

Pro 800 Yeraltı Görüntüleme İncelemek İçin Tıklayınız