TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Hangi Dedektörü Almalıyım

Hangi Dedektörü Almalıyım

Hangi dedektörü almalıyım genellikle dedektör satın almak isteyen kişiler tarafından tarafımıza sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Kişiler bunu sorduklarında hemen bir cihaz ismi söyleyerek onların işini görecek bir dedektör alabileceklerini sanıyorlarsa malesef ki yanılıyorlar. Günlük hayatımızda kullandığımız ürünler de kullanım alanlarına ve ortamlarına göre kendi içlerinde sınıflara ayrılıyor bunu gözlemleyebilirsiniz. Dedektör modelleri de kendi içlerinde sınıflara ayrılmaktadır. Kullanıcının nerede kullanacağı, ne arayacağı, teknik özellikler, paket içeriği, tespit derinliği, çalışma sistemi gibi bir çok etken bulunmaktadır. Dedektör kullanıcılarını sınıflandırmak gerekirse yeni, orta ve ileri seviye olarak 3 ayrı sınıfta inceleyebiliriz.

İleri seviye dedektör kullanıcıları için hangi dedektörü almalıyım

Golden Rain Dedektör

Golden Rain Dedektör

İleri seviye dedektör kullanıcıları daha önce bir çok dedektörü kullanmış ve farklı arazi şartlarında tecrübe edinmiş kişilerdir. Yeni bir dedektöre adapte olmaları diğer dedektör kullanıcılarına göre daha kısa sürmektedir. Profesyonel araştırmalarda bulunabilir ve fazlasıyla katkı sağlayabilir. Araştırma yapılan arazinin öncelikle değerlendirilmesi ve kullanılması gereken cihazlar konusunda bilgi sahibi olan kullanıcılardır. Yeni bir kullanıcıyım dedektör alıcam ama sonrasında dedektörümü değiştirmek istemiyorum diyorsanız eğitim planını biraz daha uzun tutarak ileri seviye için Golden Rain dedektör alabilirsiniz ve bu model üzerinde eğitim alarak aynı modeli ileride de kullanabilirsiniz. Eğitim konusunda müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Golden Rain dedektörü incelemek için tıklayınız.

Orta seviye dedektör kullanıcıları için hangi dedektörü almalıyım

Gold Finder Neon Dedektör

Gold Finder Neon Dedektör

Orta seviye dedektör kullanıcıları yani daha önce bir kaç dedektör kullanmış ve genel anlamda tecrübe edinmiş kullanıcılar için önerilen bir dedektördür. Dedektöre adapte olmak için yeni kullanıcılara önerdiğimiz eğitim takvimi bu kullanıcılar için de geçerlidir fakat süre daha kısa olabilir. Dedektör kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, dedektörün özelliklerinin doğru kullanımı ve arazi ye göre yapılması gerekenler ayarlamalar konusunda bilgi sahibi olan kullanıcılardır.

Gold Finder Neon dedektörü incelemek için tıklayınız.

Yeni dedektör kullanıcıları için hangi dedektörü almalıyım

Golden Warrior Dedektör

Golden Warrior Dedektör

Yeni dedektör kullanıcıları için dedektör kullanımına dair tecrübe etmelerine imkan sağlayacak temel özellikleri barındıran ve kolay, pratik kullanıma sahip bir dedektör. Yeni dedektör kullanıcılarına önerimiz dedektörü alır almaz şüpheli yerlerde araştırma yapmamalıdır. Dedektörü öğrenmek adına atık metallerin olmadığını bildiği bir arazide kendisine bir eğitim planı ayarlamasıdır. 1 hafta veya mümkünse 10 gün bu bölgede yapılacak olan alıştırmalar neticesinde dedektörün kullanımı konusunda deneyiminiz olacak ve daha kolay adapte olacaksınız. Dedektörü satın alır almaz şüpheli yerde araştırmaya giderseniz yüksek ihtimalle yanlış kullanacak ve daha büyük yanlışlara yol açacaksınız. Dedektörün kullanımı konusunda destek için müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Golden Warrior dedektörü incelemek için tıklayınız.