Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Golden Rain ve Golden Warrior Dedektör

Golden Rain ve Golden Warrior dedektör Uğur Elektronik in 2018 yazı sonuna doğru piyasaya çıkartacağı sap üstü, ekranlı VLF ve pulse sistem ile çalışan derin arama ve tek para dedektörleridir. Golden Rain yeni nesil dijital işlemci kontrollü, TFT ekran, VLF derin arama dedektörüdür. Uğur Elektronik in bugüne kadar ürettiği dedektörlerin içinde son teknolojinin kullanıldığı bir önceki modelinde ki eksiklerin giderildiği kolay ve pratik bir kullanıma sahip hafif bir dedektördür. Türkiye deki definecilerin arzu ettiği, hayalini kurduğu derin arama yapabilen, altın ayrımına sahip, boşluk bulan, maden ve mineral yapılarından etkilenmeyen, D sistem arama başlığına sahip bir dedektördür, Golden Rain in sloganı “Aç, Ara ve Bul” dur. Golden Rain Türkiye pazarının yanı sıra dünyada 13 farklı ülkedede satışa sunulacaktır. Üretilen diğer dedektörlerin aksine Golden Rain in kendine özgü bir arayüz tasarımı bulunmaktadır TFT ekrana sahip sayılı dedektörlerdendir.

Golden Warrior ise özellikle Türkiye deki tek paracı diye nitelendirdiğimiz definecilerin beklediği pulse sistem ile çalışan gerçek anlamda metalleri ferro - non ferro diye ayırabilme yeteneğine sahip bir cihazdır. Piyasada mevcut insanların kullandığı pulse cihazların aksine küçük objeleri çok daha derinden algılayabilme yeteneğine sahip olan Golden Warrior bu özelliği sayesinde dünyanın farklı ülkelerinde de tercih edilecektir. Yüzey arama yapan definecilerin en büyük sıkıntısı 25-30cm altında kalan küçük metalleri bulabilmektir, üretilen pulse cihazların bir çoğu Türkiye de üretilen pulse cihazlarda dahil olmak üzere büyük başlıklar kullanarak derindeki metalleri tespit etmeye çalışmaktadırlar. Golden Warrior küçük başlıklar ile çok daha derinden metallerin tespitini gerçekleştirebilme yeteneğine sahip tek cihazdır aynı zamanda derinden tespitini yaptığı bu metalleri ferro ve non ferro ayrım yeteneğinede sahiptir. Toplu halde bulunan küçük objelerin pulse dedektörler tarafından ayrımının düzgün yapılamadığı defineciler tarafından bilinmektedir, Golden Warrior toplu küçük metallerin tespitinde non ferro ayrımınıda doğru yapabilmektedir. Golden Warrior un bir metali bulup ayırt etmesi için o metalin yeni veya eski olmasına gerek yoktur. Yeni gömülen metalleri biraz daha yüzeyden, uzun süre toprak altında kalmış altın harici metalleri çok daha derinden görüp ayırt edebilir.

Golden Rain ve Golden Warrior Türkiye deki definecilerin uzun süredir beklediği ve hayalini kurduğu derin arama ve ayrımlı dedektörlerdir.

Golden Rain dedektör fiyatı, özellikleri, yorumları ve daha fazlası için
https://www.ugurelektronik.com/golden-rain

Golden Warrior dedektör fiyatı, özellikleri, yorumları ve daha fazlası için
https://www.ugurelektronik.com/golden-warrior