TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Golden Rain Grup Para Testi

Golden Rain dedektör toplu para testi, sizlere 1 küp toplu para ile dedektörün derinlik ve ayrım testini gerçekleştirdik. Düzenlenen etkinlikte kullanıcıların deneyerek ve test ederek emin oldukları konulardan biriside budur. Öncelikle toprak ayarını gerçekleştiriyoruz. Toprak ayarı derin arama dedektörlerimizde mevcuttur ve toprak ayarı yapmanız gerekmektedir. Yüzeysel dedektör modellerinde bu ayar bulunmamaktadır çünkü derine inmemektedirler ve topraktan etkilenmemektedirler ama derin arama dedektörü modellerimizde bu ayar bulunmakta ve bu şekilde toprak cihaza tanıtılmaktadır.

Toprak ayarını gerçekleştirdikten sonra Genel Arama moduna geçerek metalin tespitini yapıyor ve sonrasında Ayrım modunda toplu paranın üzerinden geçerek ekranda “Kıymetli” yazısını görüyoruz. Cihaz içerisinde bulunan farklı ayarlar sayesinde cihaz üzerinde hassasiyet, derinlik, ekran, ışık ve ses ayarlamalarını düzenleyebiliyoruz.

70-75 cm derinlikte gerçekleştirilen testte Golden Rain dedektör metal tespitini ve ayrımını gerçekleştirebilmiştir. Yapılan testlerde dedektörün ayrım kalitesi ve derinlik testleri öne çıkmıştır. Golden Rain dedektör hakkında daha fazla bilgiye ve videolara ulaşmak için bizi takip ediniz veya iletişime geçiniz.

Golden Rain dedektör fiyatı, özellikleri, yorumları ve daha fazlası için
https://www.ugurelektronik.com/golden-rain

0553 950 95 77
0530 894 40 17
0533 453 95 77
0216 310 95 77