TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Gold Finder Dedektör Uğur Elektronike Aittir

Uğur Elektronik olarak  2004 yılından bu güne kadar 5’i analog olmak üzere 12 farklı model dedektör ürettik, ürettiğimiz dedektörlerin tamamı VLF sistem ile çalışan dedektörler olup metal ayrımı yeteneğine sahip dedektörlerdir. Türkiye de şuanda metal ayrımı yapabilen, altını “ALTIN” olarak ayırt edebilen, boşluk bulabilen, maden ve mineral yapılarından etkilenmeden  arama yapabilen dedektörlerin üretimi sadece Uğur Elektronik tarafından yapılmaktadır.

Uğur Elektronik’in en son modeli olan Gold Finder Dedektör sap üzeri monteli ve boyna askılı olarak iki farklı model olarak üretilmektedir, şuanda Türkiye’deki definecilerin çoğunluğu tercih ettiği Gold Finder Dedektör Altın ayrım yeteneğinden dolayı defineciler tarafından tercih edilmektedir. Gold Finder Dedektör boyna askılı modeli arazide rahat çalışma imkanı sunmakta, hafif olmasından dolayı da kullanıcısını yormamaktadır. Uğur Elektronik sadece dedektör üreticisi değil aynı zamanda definecidir, ürettiği cihazları tasarlarken definecilerin arazide rahat kullanması, hızlı bir arama yapması, tespit ettiği verilerin ayrımını doğru bir şekilde yaparak kullanıcısına boş çalışma yaptırmaması gerektiği bilinci ile hazırlanır.

Gold Finder Dedektör Türkiye’nin tamamında denenmiş ve test edilmiştir. Maden ve mineral yapılardan etkilenmez, toprak ayarı çok rahat bir şekilde yapılabilir. Otomatik arama modu sayesinde  kıymetsiz diye nitelendirilen metalleri görmeden sadece Kıymetli ve Altın türü metalleri tespit ederek kullanıcısına doğru bilgiler verir. Gold Finder dedektör toprak altında oluşmuş doğal boşlukları veya insanlar tarafından yapılmış yapay boşlukları algılama derinliği içerisinde Boşluk olarak görebilir, pulse sistemlerin aksine VLF dedektörler net ayrım yapabilir, boşluk bulabilir, maden ve mineral yapıları fark edebilirler, pulse dedektörlerin büyük başlıkla indikleri derinliklere Uğur Elektronik’e ait VLF Dedektörler çok daha küçük başlıklarla inebilirler.

Piyasada oluşan algının aksine VLF dedektörler derinden metal algılama ve ayrım yapabilme yeteneğine sahiptirler. Türkiye de bazı firmalar gerçek VLF yapamadıkları için ürettikleri kopya pulseleri dünyanın en iyi cihazıymış gibi bir algı oluşturarak insanlara satmaya çalışmaktadırlar, pulseler 1m veya 1,5m büyük başlıklar ile derin arama yapabilir ama metalin cinsini ayırt edemez ve bulunan metali de tam noktalayamazlar.
Mayın bulmak için yapılan Mayın Dedektörleri VLF dir. İnsan hayatının emanet edildiği dedektördür, çünkü nesneleri ayırt edebilir, Türkiye’deki altın avcısı definecilerin tercihi Uğur Elektronik’e ait Gold Finder Dedektör dür.

Gold Finder dedektör hakkında detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz. Gold Finder Dedektör