TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör Satışı Yasak mı?

Dedektör satışı yasak mı? dedektör satışını yasaklayan bir kanun yoktur, dedektör satın almak konusunda sizi engelleyebilecek bir durum yok fakat hangi dedektörü alacaksınız, özellikleri nedir, aralarındaki fark nedir, neler değişiyor gibi soruların cevaplarını arıyorsanız kısaca onları size özetleyelim.

Dedektör Sistemleri

VLF

Üretimini yaptığımız dedektörler VLF Derin Arama Dedektörleridir, metal ayrımı, boşluk tespiti, mineral ayrımı, tahmini derinlik hesaplama özellikleri mevcuttur. Tespit ettiğiniz metalleri altın, değerli, değersiz olarak ayrım yapabilirsiniz ve metalde sinyal çapını belirleyerek tahmini derinlik hesaplaması yapabilirsiniz. Dedektörler çelik, karışım metallerde yanlış ayrım yapma ihtimalleri vardır. VLF dedektör ile boşluk tespiti yapabilirsiniz. Derinden metal tespiti yapabilir ve tespit ettiği metali ayrım yapabilirsiniz.

PULSE

Ayrım konusunda Demir, Demir olmayan şeklinde bir imkan sunar ve ayrım  kabiliyeti zayıftır, boşluk tespiti yapamaz ve derine inmek için büyük başlık kullanmaktadırlar, temelde yüzeysel aramalarda kullanılmaktadır, acemi kullanıcılar için aç ara sistem ile birlikte tercih edilir fazla bir ayara ihtiyaç duymadan ve ayrım imkanı olmadan kullanılabilir.

Dedektör satışı yasak mı? sorusunun cevabını vermeye çalıştık aklınıza takılan konularda arayabilir ve bizden bilgi alabilirsiniz. Dedektör ler hakkında 2019 yılı içerisinde gelecek olan yenilikler hakkında, kampanyalar, indirimler v.b. durumlar için lütfen sosyal medya ve internet sitemizden bizi takip edin. Definecilik kanunlarının eksikliklerinin giderilmesi, kanunlardaki açıklara neler yapabileceği ve öneriler ile ilgili “ANDEFDER” “Anadolu Definecileri Eğitim Ve Araştırma Derneği” gerekli çalışmalarını yürütüyor sizde bu konular hakkında bir fikre sahipseniz lütfen bizimle iletişime geçin ve derneğe üye olun.

Dedektör satışı yasak mı ve diğer konular hakkındaki yazılarımız için blog sayfamızı inceleyin. Dedektör, Alan Tarama, Yeraltı Görüntüleme, Radar cihazları hakkında güncel bilgileri sizlere aktarmaya çalışıyoruz.