TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör Modelleri

Dedektör Modelleri

Dedektör modelleri kullanım alanınıza göre çeşitlilik göstermektedir. Bir araç galerisine gittiğiniz zaman arabaların türleri bulunmaktadır. Kullanım alanınıza uygun bir araba seçmelisiniz işte dedektör modelleri de bu şekilde farklılık göstermektedir.

  • Yüzeysel aramacılık için kullanılan dedektörler modelleri
  • Derin arama için kullanılan dedektör modelleri

Derin Arama Dedektör Modelleri

Derin arama için kullanılan dedektör modelleri ile grup para, define, kalıntı, profesyonel aramacılık, kriminal aramacılığı, boşluk tespiti gibi aramalar yapılabilmektedir. Derinlikleri metalin büyüklüğü, türü, toprak altında kalma süresi, toprak yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Metal büyüdükçe derinden, küçüldükçe yüzeyden tespit yapabilirsiniz. Uğur Elektronik olarak derin arama dedektör modelleri ile yaptığımız farklı derinlik testleri mevcut 1,2,3m şeklinde son test 350cm dir.

Golden Rain

Dedektör Modelleri Golden Rain

İleri seviye dedektör kullanıcıları için önerilen dedektör modeli. Dedektörün temelleri ve ihtiyaç duyulan özelliklere sahiptir. Profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı diğer dedektörlerden farklıdır. Dedektörü satın aldığınızda müşteri temsilcisi tarafından eğitim verilmektedir. Metal tespiti ve ayrımı konusunda alanında en başarılı dedektördür. Boşluk tespiti ve mineral ayrım imkanı sunmaktadır.

Golden Rain Dedektörü İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Gold Finder Neon

Dedektör Modelleri Gold Finder Neon

Orta seviye dedektör kullanıcıları için önerilen dedektör modeli. Daha önce dedektör kullanmış ve temellerine hakim olan kullanıcılar için farklı alanlarda ihtiyaç duyabileceği arama başlığı ilave edilmektedir. Ana ünite ile şaft ayrı tutulmuştur.

Gold Finder Neon Dedektörü İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Golden Warrior

Dedektör Modelleri Golden Warrior

Başlangıç seviyesi dedektör kullanıcıları içi önerilen dedektör modeli. Dedektör nedir, nasıl kullanılır, kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri öğrenebileceği ve gerekli özellikleri karşılayan metal tespiti ve ayrımı konusunda başarılı bir dedektör modeli.

Golden Warrior Dedektörü İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Yüzeysel Arama Dedektör Modelleri

Yüzeysel arama için kullanılan dedektör modelleri içerisinde 3 ayrı sınıfa uygun dedektör seçenekleri mevcut. Kullanıcıların seviyesi, kullanım alanlarına göre onlara uygun olan dedektör modelleri değişkenlik göstermektedir. Doğru dedektör modelini seçmek için temsilcilerden yardım almalısınız.

Deus

Dedektör Modelleri Deus

İleri seviye dedektör kullanıcıları için uygun olan bir dedektör modeli. Farklı frekans seçenekleri, arama modları ve temel özelliklere sahiptir. Farklı arama başlığı seçenekleri sunmaktadır.

Deus Dedektörü İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Apex

Dedektör Modelleri Apex

Orta ve ileri seviye dedektör kullanıcıları için uygun. Daha  önce dedektör kullanmış ve temellerine hakim olan kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği bir dedektör modeli. Farklı frekans seçenekleri ve arama modları ile temel özelliklere sahiptir. Farklı arama başlığı seçenekleri sunmaktadır.

Apex Dedektörü İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.

Simplex

Dedektör Modelleri Simplex

Başlangıç seviyesi için yüzeysel dedektör kullanıcılarının dedektör nasıl çalışır, temel özellikler nasıl kullanılır, dedektör kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri öğrenebileceği maliyet açısından uygun bir sonraki adımda üst seviye bir dedektöre geçiş yapabilmeye uygun bir dedektör modeli.

Simplex Dedektörü İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayınız.