TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Boşluk Bulucu Dedektör

Dedektör Boşluk Tespit Eder mi?

Üretimini yaptığımız metal dedektörü modelleri toprak altında kalmış, ağzı kapalı, hava almayan, doğal veya yapay olarak oluşmuş boşlukları algılama mesafesinde tespit edebilir ve ayrım bölümünde boşluk olarak belirtebilmektedir. Dedektör kullanıcılarının istekleri doğrultusunda yeni ürünlerimizin özelliklerini güncelliyor ve geliştiriyoruz. Boşluk tespiti yapmak isteyen kullanıcılarımızı daha pahallı yer altı görüntüleme sistemlerine yönlendirmek yerine onlara belirli derinliklerde boşluk tespit edebilecek dedektörler sunuyoruz.

Boşluk Bulan Dedektör Modelleri

Golden Rain Define Dedektörü
Boşluk Dedektörü Golden Rain

Golden Rain Boşluk Dedektörü

31cm ve 41cm DD arama başlığı sayesinde geniş ve dar alanlarda arama imkanı sağlamaktadır. Toprak altında algılama mesafesinde tespit edebileceği boşluk olursa tespit edebilir ve ayrım bölümünde kullanıcıya boşluk olarak uyarı verir. Diğer modellerden daha derin ve özellik anlamında en iyi boşluk dedektörü modelidir.

 

Gold Finder Neon Define Dedektörü
Boşluk Dedektörü Gold Finder Neon

Gold Finder Neon Boşluk Dedektörü

Orta seviye dedektör kullanım tecrübesine sahip kişiler için önerilmektedir. 31cm ve 41cm DD arama başlığı sayesinde farklı alanlarda kullanım imkanı sağlamaktadır. Boşluk tespit özelliği mevcuttur.

 

Golden Warrior Define Dedektörü
Boşluk Dedektörü Golden Warrior

Golden Warrior Boşluk Dedektörü

Yeni başlayan dedektör kullanıcıları için giriş seviyesi niteliğindedir. 41cm DD arama başlığı ile boşluk tespit edebilmektedir. Boşluk tespit etme cihazı olarak kullanılan farklı ürünler kategorileri de mevcut. Bu bir yere giderken kullanılacak yol gibidir farklı alternatifler içerebilir. Önemli olan sizin kullanım alanınızda en faydalı performansı hangisi veya hangileri gösterecek bunu seçebilmektir. 

Boşluk Tespit Cihazı Olarak Kullanılan Ürünler

Metal dedektörü size boşluğun büyüklüğüne, toprak yapısına göre belirli bir derinliğe kadar boşluk tespiti yapabilir.

Yer altı görüntüleme ürünleri manyetometre ve gradyometre sensör ile çalışmaktadır. Bütçe olarak boşluk dedektörü modellerine göre daha yüksek bütçe gerektirmektedir ve kullanım şekli farklıdır. Boşluk dedektörü modellerinin aksine sensörlü sistemlerde metal ayrımı yoktur ve metal tespiti için bizim alanımızda çok kullanılmaz. Şüphelenilen bölgede ölçüm yapıldığında bir harita elde edersiniz ve bu haritadan yumuşak, sert arasındaki farklılıklara bakarak yorum yaparsınız. Öğrenmek için bir süre kullanmanız gerekmektedir.

Alan tarama cihazları genel olarak yer altında birşeyler arayan herkesin bildiği ve kullandığı yardımcı cihazlardır. Alan tarama ile boşluk tespit edebilirsiniz fakat herkesde aynı şekilde tepkiler vermemektedir. Bazı insanlarda daha yavaş belkide hiç çalışmamaktadır ve boşluk tespit cihazı olarak alan tarama tek başına yeterli değildir. Çok uzun yıllar kullanır ve tecrübe ederseniz ayrı fakat yeni bir kullanıcı olarak tek başına alan tarama yeterli olmayacaktır. Yanına boşluk dedektörü veya yer altı görüntüleme almanızı tavsiye ederiz.

Boşluk dedektörü modelleri, fiyatları ve diğer boşluk tespit cihazları hakkında bilgi vermeye çalıştık.