TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Uğur Elektronik olarak Ankara ve yakın illerdeki definecilere daha iyi hizmet verebilmek için Uğur Elektronik Ankara bayi yakında hizmete açılacak. Anadolu topraklarının her yerinde Definecilik faaliyeti uzun süredir devam etmektedir. Kanunlardaki eksikliklere rağmen Definecilik Türkiye de halen daha yapılan bir uğraştır. Dünyada yapılan Defineciliğin aksine Türkiye de ki Definecilik faaliyeti altın avcılığı yani altın bulmaya dayalı Definecilik tir. Bu topraklarda 120 ye yakın küçük 60 a yakın büyük Medeniyet geçmiş dönemlerde varlık göstermiştir aynı zamanda yakın dönem dediğimiz  yüz yıllık zaman dilimi içerisinde Anadolu topraklarında yaşamış azınlıkların gömdüğü, sakladığı definelerde definecilerin ilgi odağındadır.

Ankara bölgesi definecilik faaliyetinin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Bölgede yaşamış eski medeniyetlerin yanı sıra  yakın dönem definelerde gün yüzüne çıkarılmayı beklemektedir. Bizim tavsiye ettiğimiz definecilik yakın dönem yani azınlıkların tehcirde gitmeden önce sakladıkları altınlar ve kıymetli eşyaları bulmaya dayalı defineciliktir. Uğur Elektronik olarak imalat ve satışımızı İstanbul merkezli olarak sürdürmekteyiz. Amacımız bulunduğunuz bölgede sizlere hizmet vermektir, uzak bölgelerdeki müşterilerimiz cihazları görmek için ve denemek için İstanbul'a gelmekte zorluk çekiyorlar bundan dolayı bizde Dedektör ile Devri Alem etkinliğini başlattık ürünlerimizi sıkıntısız bir şekilde sizin ayağınıza getirerek görmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Uğur Elektronik’e ve Uğur Elektronik Dedektörlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Ankara Dedektör, ikinci el dedektör, kiralık dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ihtiyaçlarınızı en eygun fiyata en iyi modeller İle karşılayacak.

Ankara Dedektör Eğitimi Golden Rain

Ankara Dedektör Eğitimi Golden Warrior

Ankara Dedektör Eğitimi Golden Warrior

Ankara Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon