TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Altın Bulma Makinesi

Altın bulma makinesi olan Golden Rain derin arama dedektörü Uğur Elektronik tarafından imal edilen bir cihaz olup 43 cm başlığı ile maksimum üç buçuk, dört metre derine inebilen toprak ayarı ile çalışan bir cihazdır. Toprak ayarı ile çalışan cihazlar derine inebilen cihazlardır. Altın ayrımına sahip derin ama dedektörüdür.

Golden Rain çalışma prensibi kısaca toprak ayarına bağlı olarak çalışmaktadır, arama yapmadan önce cihazı 40 cm yukarı da açarak toprak ayarı menüsünden zemin ayarını yapmak için ekranda bulunan oku sabitlemek gerekmekte bunu sağlamak için artı eksi tuşlarını kullanarak sabitlemeniz gerekmekte, Altın bulma makinesi derin arama dedektörlerin de toprak ayarı yapma mecburiyeti vardır, derinlere inebilen makineler olduğundan dolayı arazi yapısı farklılıklarından dolayı cihaz parazitlenme yapacaktır. bulunduğunuz ortama göre cihazın toprak ayarını yapmak zorundasınız aksi halde arama yapmanız güçleşecektir.

Toprak ayarı yapılan cihaz da sağa sola kaydırarak arama yapabilirsiniz. Derin arama dedektörleri verdiği sonucu net olup olmadığını anlamak adına bu cihazlarla araziye çıkmadan önce alıştırmalar yapmalısınız, cihazın hangi derinliklerden ne tür metalleri algıladığını, algılanan bu metallere ne tür sinyal verdiği, sert zeminlerde veya horasan pişmiş tuğla gibi yerlerde nasıl tepkiler vereceğini önceden kestirebilmek adına ufak alıştırmalar yapılmalıdır bunun sebebi cihaza tam hakim olabilmek ve doğru kullanım sağlanmasıdır.

Altın bulma makinesi olan Uğur Elektroniğin üretmiş olduğu Golden Rain altın ayrımına sahip bir cihaz olup gördüğü metali  değerli, değersiz, mineral mi boşluk mu yoksa altın mı olduğunu ayırabilen bir cihazdır. Bulunan bu metalin ne kadar derinlikte olduğunu öğrenebilmek için arama yaparken çıkış tuşuna basarak, çap menüsünden sinyal başlangıç ve bitiş noktasını hesaplayarak menüden uygun olanı seçerek ortalama bir derinlik elde edersiniz bu çıkan derinlik ölçüsü ortalama olduğundan dolayı aşağı yukarı oynama yapacaktır.

En iyi altın bulma makinesi olan Golden Rain dedektör hakkında detaylı bilgi için 0216 310 95 77 den müşteri hizmetlerine ulaşabilir cihaz ile ilgili youtube kanalımızdan videolarını izleyebilirsiniz.

Altın dedektörü fiyatı, özellikleri, yorumları ve daha fazlası için
https://www.ugurelektronik.com/altin-dedektoru