TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Altın Ayrımlı Dedektör Gold Finder Neon

Altın ayrımlı dedektör var mı? dedektör altın ayrımı yapabilir mi? evet dedektör altın ayrımı yapabilir. Üretimini yaptığımız metal dedektörleri tespit ettiği metalleri ayırabilir. Dedektörlerin hiç birisi için %100 bir ayrım başarı garantisi kimse vermez hata payları mevcuttur. Altın dedektörü kategorimizde bulunan altın ayrımlı dedektör modellerini inceleyerek dedektörün altın ayrım testlerini izleyebilirsiniz. Altın ayrımlı dedektör fiyatları farklı bütçelere uygun olacak şekilde güncellenmiştir.

Dedektör üretiliş amacı yeraltında gizlenmiş veya yeraltına saklanıp yeri kaybolmuş yada yeraltında kalıp bulunduğu yer kaybedilmiş kıymetli metalleri, eşyaları ve cisimleri bulmak içindir. Şuanda dünyada bir çok ülkede bu amacın birine veya birkaçına uygun dedektörler üretilmektedir. Konumuz olan define arama işine en uygun dedektör nasıl olmalıdır sorusunun cevabını bulmak için definecilerin metal dedektöründen ne istedikleri veya nasıl bir metal dedektörü hayal ettiklerini bilmekten geçer. Define yeraltına gizlenmiş kıymetli obje ve eşya demektir, Defineciler altın avcısı olan insanlardır. Define işi ile uğraşanlar tarihe ve tarihi eserlere zarar vermezler kazılarını ruhsatlı ve bilinçli yaparlar. Definecilerin tek arzusu yeraltına gizlenmiş, saklanmış altın eşya ve geçer sikkeleri bulmaktır ve dedektör seçimi yaparlarken altını ayırt edebilecek dedektör kullanmak isterler.

Şuanda dünyada en çok üretilen sistem pulse sistemdir, pulse sistemlerin çalışma mantığı demir ve demir olmayan metalleri bulmaktır, ayrım yeteneği olmayan bu sistem kolay ve basit bir yapım tekniğine sahip olduğu için birçok firma tarafından üretilip satılmaktadır. Küçük başlıkla çok derinden metalleri bulamayan pulse sistemler çok büyük başlıklar ile derine inmeye çalışırlar bu başlıkların çapı 1m, 1,5m olabilir. Türkiye de bazı dedektör firmaları yapımı kolay  ve basit olduğu için bu sistem ile ürettikleri cihazı definecilere satmaya çalışıyorlar, pulse sistem dedektörler topraktan etkilenirler, boşluk bulamazlar, metal ayrımını düzgün yapamazlar ve altın ayrımları yoktur. Birçok dedektör üreticisi bunları bildiği halde altın avcısı definecilere altını bulamayan bu cihazları satmaktadırlar.

Altın ayrımlı dedektör, yeraltındaki mezar, mağara, tünel, oda gibi boşlukları bulabilen metalleri kıymetli ve kıymetsiz diye ayırabilen topraktan minimum etkilenen tek bir sistem vardır oda VLF sistemlerdir, Uğur Elektronik olarak bizler gerçek dedektör üreticisiyiz çünkü biz VLF sistemler üretiyoruz. Ürettiğimiz cihazların tamamı VLF dir ve bu ayrımların tamamına yakınını yapabilebilme yeteneğine sahiptir. Başlık yapılarından tutunda cihazın çalışma prensiplerine kadar tamamı pulse sistemlerden ayrı onlara hiç benzemeyen ve pulse den çok daha üstün yeteneklere sahip cihazlardır. Piyasada oluşturulan algı VLF ler ayrım yapabilir, topraktan çok fazla etkilenir, derine inmez algısıdır, bu algıyı oluşturan kişiler pulse dedektör üreticileri ve satıcılarıdır, kendileri yapamadıkları için bilerek yapılamayacağını iddia etmektedirler.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır ürettiğimiz dedektörlerimizin tamamında Altın ayrımlı dedektör özelliği bulunmaktadır, çeliğe kıymetsiz diyen dedektörlerimiz bir çok dedektörün altın dediği kurşun metaline ise kıymetli demektedir. Paslı teneke ve demire kıymetsiz diyen dedektörümüz maden ve mineral yapılardan etkilenmemekte ve onları algılayabilmektedir aynı zamanda yeraltında oluşturulmuş boşluklarıda tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Kısaca Türkiye'de ve dünyadaki definecilerin yani Altın bulmak definecilerin tercih ettiği tek cihaz Uğur Elektronik'in ürettiği dedektörlerdir. Altın Ayrımlı Dedektör Uğur Elektronikten Alınır.

Gold Finder Neon dedektör fiyatı, özellikleri, yorumları ve daha fazlası için;
https://www.ugurelektronik.com/gold-finder-neon