Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Altın Arama Dedektörü

Altın arama dedektörü Golden Rain derin arama dedektörü nasıl kullanılır hangi derinliklerden algılama yapar yeni gömüler için yapılan videoda sizlere bu metallerle ilgili arazide cep testi ile  gösterilmeye çalışılmıştır. Uğur Elektroniğin bir diğer ürünü olan derin arama dedektörlerinden Golden Rain derin arama dedektörünün metalleri ve altını hangi seviyelerden göreceği ve sinyal seviyesinin nasıl olması gerektiğini nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılmıştır.

Altın arama dedektörü  Golden Rain derin arama dedektörü 4 arama moduna sahip olup bunlar genel arama, ayrım, çöplük, profesyonel modlardır. Cihazın etkin bir şekilde kullanabilmek için çalışma yapacağınız araziyi cihaza tanıtılması gerekir yani toprak ayarının yapılmış olup aramaya bu şekilde başlanmalı. Genel arama modunda cihaz grafikli ekranında aşağı ve yukarı kırılmalar yaparak tespit eder bu kırılmalar yukarı yönde ise metal, aşağı yönde ise mineral ve boşluk şeklinde yorumlanır, bulunan bu sinyallerin ayrım modu ile ne tür bir sinyal yakaladığınız belli olur. Uğur Elektroniğin üretmiş olduğu Altın arama dedektörü Golden Rain cihazının 43 cm çapında bobine sahip olan bu cihaz derin algılama cihazı olup günümüz gömülerini cep yöntemi ile hangi derinliklerden algıladığı gösterilmekte ve bu derinliklerde cihaz bulduğu metalleri kıymetli kıymetsiz, değerli, ve altın olarak ayırmakta. Altın arama dedektörü Golden Rain derin arama dedektörü hakkında verdiği tepkimeleri detaylı şekilde öğrenebilmek için iletişime geçmiş olduğunuz dedektör firmalarında detaylı bilgi isteyiniz ve cihazın kullanımı eğitimini size vermelerini talep ediniz.

Uğur Elektronik 21 yıllık sektörde Hizmet vermekte olup defineciler için metal arama dedektörleri üretim ve satışı yapmakta bunlarla ilgili definecileri bilgilendirme yönünde gerek cihaz gerekse işaretler hakkında definecileri bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır.

Altın dedektörü fiyatı, özellikleri, yorumları ve daha fazlası için
https://www.ugurelektronik.com/altin-dedektoru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR