Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Altın Arama Dedektörü

Altın Arama Dedektörü

Altın arama dedektörü modelleri yeni başlayan, orta seviye ve ileri seviye olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. Her dedektör aynı yerlerde, aynı hedefi aramak için kullanılamaz. Yüzeysel ve derin arama olarak veya doğal altın olarak değişkenlik göstermektedir. Altın arama dedektörü modelleri arasında seçim yapmak üzereyseniz öncelikle ne arayacağınızı, nasıl bir yerde arayacağınız, dedektörden beklentinizi belirlemeli ve sonrasında müşteri temscilerine bunu aktararak size bir model önermesini istemenizi tavsiye ederiz. Müşteri temsilcileri verdiğiniz bilgilere göre sizi daha doğru yönlendirebilir veya ekstra bilgi isteyebilir. Doğru sandığınız bazı yanlışlar hakkında size bilgi verebilir.

Golden Rain Define Dedektörü
Altın Arama Dedektörü Golden Rain

Altın Arama Dedektörü Golden Rain

Altın arama dedektörü Golden Rain, 4 arama moduna sahip olup bunlar genel arama, ayrım, çöplük, profesyonel modlardır. Cihazın etkin bir şekilde kullanabilmek için çalışma yapacağınız araziyi cihaza tanıtılması gerekir yani toprak ayarının yapılmış olup aramaya bu şekilde başlanmalı. Genel arama modunda cihaz grafikli ekranında aşağı ve yukarı kırılmalar yaparak tespit eder bu kırılmalar yukarı yönde ise metal, aşağı yönde ise mineral ve boşluk şeklinde yorumlanır, bulunan bu sinyallerin ayrım modu ile ne tür bir sinyal yakaladığınız belli olur.

Golden Rain derin arama dedektörü nasıl kullanılır hangi derinliklerden algılama yapar yeni gömüler için yapılan videoda sizlere bu metallerle ilgili arazide cep testi ile  gösterilmeye çalışılmıştır. Uğur Elektroniğin bir diğer ürünü olan derin arama dedektörlerinden Golden Rain derin arama dedektörünün metalleri ve altını hangi seviyelerden göreceği ve sinyal seviyesinin nasıl olması gerektiğini nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılmıştır.

 • 41cm DD ve 31cm DD arama başlığı
 • 10 kademe hassasiyet
 • 5 kademe derinlik
 • 3 arama modu Genel, Ayrım, Çöplük (Demir reddetme)
 • Şarj aleti ve kulaklık
Gold Finder Neon Define Dedektörü
Altın Arama Dedektörü Gold Finder Neon

Altın Arama Dedektörü Gold Finder Neon

Gold Finder Neon orta seviye dedektör kullanıcıları için önerilen altın dedektörü modelleri arasındadır. Ana ünite şafttan ayrı olarak tasarlanmış bu ona hafiflik katmaktadır. Dedektörün temellerini öğrenmiş ve bir sonraki seviyeye geçmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

 • 41cm DD ve 31cm DD arama başlığı
 • 5 kademe hassasiyet
 • 3 arama modu Genel, Ayrım, Çöplük (Demir reddetme)
 • Şarj aleti ve kulaklık
Golden Warrior Define Dedektörü
Altın Arama Dedektörü Golden Warrior

Altın Arama Dedektörü Golden Warrior

Golden Warrior, yeni başlayan dedektör kullanıcıları için önerilen altın dedektörü modelleri arasındadır. Dedektör kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, dedektör nasıl kullanılır, farklı arazi şartlarında yapılması gerekenler, toprak takibi, ayrım ve teyitleri gibi konular hakkında deneyim sahibi olması için gerekli özellikleri karşılayan bir model olduğundan yeni başlayan dedektör kullanıcıları tarafındna tercih edilmektedir.

 • 41cm DD arama başlığı
 • 5 kademe hassasiyet
 • 5 kademe derinlik
 • 3 arama modu Genel, Ayrım, Çöplük (Demir reddetme)
 • Şarj aleti ve kulaklık

Uğur Elektroniğin üretmiş olduğu Altın arama dedektörü Golden Rain cihazının 43 cm çapında bobine sahip olan bu cihaz derin algılama cihazı olup günümüz gömülerini cep yöntemi ile hangi derinliklerden algıladığı gösterilmekte ve bu derinliklerde cihaz bulduğu metalleri kıymetli kıymetsiz, değerli, ve altın olarak ayırmakta. Altın arama dedektörü Golden Rain derin arama dedektörü hakkında verdiği tepkimeleri detaylı şekilde öğrenebilmek için iletişime geçmiş olduğunuz dedektör firmalarında detaylı bilgi isteyiniz ve cihazın kullanımı eğitimini size vermelerini talep ediniz.

Uğur Elektronik 21 yıllık sektörde Hizmet vermekte olup defineciler için metal arama dedektörleri üretim ve satışı yapmakta bunlarla ilgili definecileri bilgilendirme yönünde gerek cihaz gerekse işaretler hakkında definecileri bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır.

Altın dedektörü fiyatı, özellikleri, yorumları ve daha fazlası için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.