Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Güncel Dedektör Fiyatları 2022

Dedektör fiyatları 2022 ne kadar? nereden başlıyor? genel bir cevap arıyorsanız kısaca önerebileceğimiz dedektör modelleri 1500 TL den başlamaktadır. Dedektör fiyatlarında yaşanan dalgalanmaların temel sebebi yurtdışından gelen ürünlerin fiyatlarının her geçen gün dövize göre güncellenmesidir. Euro ve Dolar olarak getirilen dedektörler internet sitelerine eklenir ve sistem güncel döviz kuruna göre sürekli fiyatı günceller. Döviz kuruna bağlı artışları bahane göstererek gereğinden fazla zam yapan firmalara dikkat etmelisiniz.

Dedektör Fiyatları 2022 de yüzeysel dedektör ve derin arama dedektörlerine göre değişmektedir. Yüzeysel dedektörler insanlar tarafından düşürülmüş, kaybedilmiş, saklanmış yüzük, küpe, kolye, tek para vb. küçük değerli metal aramacılığı için kullanılmaktadır. Derin arama dedektörleri büyük metal aramacılığı ve boşluk tespiti için kullanılır. Derin arama dedektörleri küçük metallere çok duyarlı değildir. Dedektör almak isteyen kullanıcılar güncel olarak stokta bulunan dedektör modelleri ve fiyatları için iletişime geçmelidir.

İkinci El Dedektör Fiyatları dedektörün temizliğine, aksesuarlarının tam olmasına, garantisinin devam etmesine, teknik servis kayıtlarının olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak internet üzerinden bir araştırma yapın ve alt, üst limit ortalaması belirleyin. Bu ortalamaya aykırı dedektör fiyatları olabilir onları liste dışı bırakın. Dedektörü şahıslardan değil firmalardan almaya özen gösterin. Dedektörün bakımlarının yapılarak size gelmesini talep edin fakat bu konuda dikkat etmeniz gereken bir detay var. Yurtdışı üretimi olan ikinci el dedektör modelleri çoğu tamir ve bakım anlamında Türkiye'de yetkili servislere sahip değiller yani size bakımları yapılmış olarak gönderildiği söyleniyorsa hangi teknik servisin yaptığını sorun ve bu servisin gerçekten onaylanmış teknik servis olup olmadığını ilgili firmanın internet sitesinden kontrol edin aksi taktirde 10 - 15 kere satılmış bir dedektörü ikinci el dedektör diye alabilirsiniz fakat haberiniz olmayacak.

2022 Dedektör Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Altın Dedektörü Fiyatları 2022 diğer modellerin fiyatlarına göre daha yüksek görünebilir. Doğal altın aramacılığı için üretilen dedektörler farklı özellikler gerektirmektedir. Doğal altın parçacıkları çok küçük ebatlar ile olabiliyor onları kaçırmamak için bir dedektör almak istediğinizde yüksek bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Hobi ve Endüstriyel seviyede iki farklı türde nabit altın dedektörü modelleri mevcut. Hobi amaçlı olanlarda genellikle dere ve arazilerde doğal altın aramacılığı yapılmaktadır. Endüstriyel amaçlı üretilen altın dedektörleri maden bölgelerinde kullanılmaktadır. Dedektör fiyatlarındaki temel farklılıklardan bir diğeri de yurtdışından getirilen dedektör markaları, modelleridir. Euro ve Dolar bazlı gelen dedektörler güncel kur üzerinden satılmaktadır. Türkiye de metal dedektörü imalatı yapan belli başlı bir kaç firma bulunmaktadır. Uğur Elektronik de bunlardan bir tanesidir, 21 yıldır bu sektörde. Metal arama dedektörü imal eden firmamız dedektör fiyatlarını ülke insanının alabileceği seviyede tutarak Türkiye deki defineciliğin dışarıya bağımlılığını önemli ölçüde azaltmıştır.

Define Dedektörü Fiyatları 2022 önerebileceğimiz 4,500 TL'den başlamaktadır. Ortalama bir bütçe ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir detektör satın alabilirsiniz. Define nedir? Toprak Altına gömülerek saklanmış para veya değerli şeyler, gömü. Define aramacılığı için sadece dedektör yeterli değildir. Bilgi, işaret, kaynak gereklidir. İnsanlar defineleri bir gün geri gelip almak amacıyla gömdüler. Bunun bir sistemi, mantığı olmalı. İşaretlerden anlamak, doğru yeri doğru define dedektörü ile kontrol etmek gerekiyor yani kısacası defineci olmak kolay değildir.

Dedektör Neden Uğur Elektronik'ten Alınmalı?

Uğur Elektronik olarak 1999 yılından beri dedektör sektöründe yer alarak dedektör üretimi ve satışı yapmaktayız. Ürettiğimiz dedektörleri kendimizde kullanıyoruz ve önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Satış sonrasında hiçbir firmanın yapmadığı / yapmaya cesaret edemediği bir etkinlik ile sizlerin ayağına gelerek destek veriyoruz. Bizim için müşterilerimiz ile bağımız bir dedektörü satın aldıktan sonra bitmiyor, satın aldığı dedektörü kullanamıyorsa bizim için bir sorun var demektir, diğer firmaların aksine bu bizim sorunumuz değil diyerek bırakmıyor kendisinin adresine gelerek ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Alınan dedektörün desteğini sağlıyor en iyi şekilde performans alabilmeleri için gereken eğitimi veriyoruz.

Yeni çıkan dedektörler hakkında bilgi sahibi olmak, özellik karşılaştırmaları yapmak, fiyatlar hakkındaki indirim, kampanyaları öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Sadece dedektör değil definecilik anlamında da bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Size dedektör fiyatları hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. Sormak istediğiniz konular varsa bizlere site üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden mesaj atarak / form doldurarak ulaşabilirsiniz. Mesajınıza dönüş yapmaya çalışacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR