TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

El Dedektörü Fiyatları Ne Kadar?

El Dedektörü Nedir?


Dedektör ile tespit edilen yeri yüzeysel olarak temizledikten sonra tekrar kontrol etmek için dedektörünüzü almak sizi yoracaktır. Normal dedektörlerden daha küçük el dedektörü bu konuda size çok yardımcı olacaktır. Küçük ve portatif tasarımı sayesinde belinize, bacağınıza kılıf ile bağlayabilirsiniz ve eğildiğinizde hemen alıp kullanabilirsiniz. El dedektörü derinliği 15-20 cm dir. Sosyal medyada yayınlanan videolar sizi yanıltabilir. Daha öncesinde hazırlanan yerlerde dedektör kullanarak tespit ettikleri define, hazineleri yeni bulmuş gibi gösteren kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler el dedektörlerini olmadığı şekilde gösterebiliyorlar bu konuda dikkat etmenizi öneriyoruz. El dedektörü tek başına sizin için birşey ifade etmez öncelikle dedektörünüz olmalı onun yanında yardımcı olarak kullanabilirsiniz. 

El Dedektörü Modelleri

El dedektörü modelleri olarak satışını yaptığımız iki adet model bulunmaktadır.

El Dedektörü Pulse Dive Pointer
El Dedektörü Pulse Dive Scuba&Pointer

 

El Dedektörü Fiyatları
 

El dedektörü fiyatları, şuanda satışı yapılan el dedektörü modellerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Tek sivri başlıklı olarak satılan el dedektörü fiyatları 950 TL'den başlamaktadır. İki başlıklı olarak satılan ve dalgıçların da kullandığı scuba el dedektörü fiyatları 1,510 TL'den başlamaktadır.
El Dedektörü Ne İçin Kullanılır ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
 

Tespit edilen küçük metaller toprağa bulanmış olabiliyor ve bunu her seferinde kalkıp dedektör ile tespit etmeye çalışmak sizi yoracaktır. El dedektörü küçük ve portatif olması sebebiyle siz yerdeyken daha lokal arama yapmanızı sağlayacaktır ve toprak bulanmış metalleri tespit etmenizi sağlayacaktır. Su geçirmez bir model satın aldığınızda dikkat etmeniz gereken bir detay var. El dedektörünü su altında kullanmak istiyorsanız su geçirmez kapağı takmalısınız ve contasının takılı olduğundan emin olmalısınız aksi taktirde ürün su alacaktır. Ürünün su alması büyük arızalara veya komple çalışmamasına sebep olabilir. Kayaya bakacaksanız el dedektörünü hava açarak sonrasında kayaya tutmayın, bu şekilde yaparsanız el dedektörünüz sürekli ötebilir. El dedektörünün başlığını kayaya yapıştırın ve bu şekilde açın, sonrasında kayanın üzerinde arama yapabilirsiniz.
 

El Dedektörü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
 

İnternet üzerinde satılan ucuz el dedektörü modelleri mevcut fakat bu ürünler genellikle yurt dışından gelen düşük kalitede olan el dedektörü modelleri dir. Sürekli öten, malzeme kalitesi düşük, yetersiz özellikte ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün kullanıcı yorumlarını inceleyin ve üretici firmayı araştırın. Bu sayede daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Yurtdışından getirilecek ürünlerde gümrük ve kargo masrafını da unutmayın. Yurtdışından getirdiğiniz el dedektörü modellerinde %90 ihtimalle teknik servis desteği imkanı olmayacaktır. Bunlarıda ürünü alırken hesaba katmalısınız.
 

El Dedektörü Neden Uğur Elektronik'ten Alınmalı?
 

Uğur Elektronik olarak 1999 yılından beri dedektör sektöründe yer alarak dedektör üretimi ve satışı yapmaktayız. Ürettiğimiz dedektörleri kendimizde kullanıyoruz ve önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Satış sonrasında hiçbir firmanın yapmadığı / yapmaya cesaret edemediği bir etkinlik ile sizlerin ayağına gelerek destek veriyoruz. Bizim için müşterilerimiz ile bağımız bir pointer dedektörü satın aldıktan sonra bitmiyor, satın aldığı pointer dedektörü kullanamıyorsa bizim için bir sorun var demektir, diğer firmaların aksine bu bizim sorunumuz değil diyerek bırakmıyor kendisinin adresine gelerek ücretsiz olarak pointer dedektör eğitimi veriyoruz. Alınan pointer dedektörün desteğini sağlıyor en iyi şekilde performans alabilmeleri için gereken eğitimi veriyoruz.