TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

İkinci El Dedektör Neden Tercih Edilir?

İkinci el dedektör tercih eden insanlar ekseriyetle bu ürünün sıfırını almaya gücü olmayan kişilerdir. İkinci el dedektör alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey ikinci el dedektör nereden alacaksınız? eğer internette gördüğünüz ilanlardaki şahıslar ile iletişime geçerek satın alırsanız dolandırılma ihtimaliniz var ve en önemli ikinci bir sorun sizin adınıza bir faturanın olmayacak olmasıdır. İkinci el dedektör satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu dedektörün faturasıdır. Adınıza fatura olmadığı sürece dedektörünüz ile dışarıya çıkmayınız.

Yüzey arama veya derin arama yapıyorsanız ona uygun dedektörler seçmelisiniz kullanımı kolay sizi arazide yormayacak derin arama yapabilen ayrımlı dedektörleri seçmelisiniz birçok cihazın piyasada ikinci eli bulunmaktadır.

İkinci el dedektör satın alınmadan önce çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir sürekli arazide kullanılan bu tür ürünlerin bozulması ve arızalanması gayet doğaldır. İkinci el ürün satan satıcıların 2.el dedektör aldıktan sonra dedektörü imalatçısına kontrol ettirerek varsa arızası giderilip ondan sonra satışını yapması gerekmektedir. İkinci el dedektör alırken öncelikli tercihiniz yerli üretici firmaların dedektörleri olmalıdır. Yabancı menşeili dedektörlerin ikinci ellerinin tamir ve bakımı size çok fazla para harcatabilir.

Yerli üreticilerin dedektörlerini ikinci el olarak aldığınız taktirde firmaya rahat ulaşabileceğiniz için cihazın bakım ve onarımını daha az paralar harcayarak ve zaman kaybetmeden yaptırabilirsiniz. İkinci el dedektör alırken olabildiğince dedektörü üreten firmanın kendisinden almaya çalışın. Üretici firma ikinci el olarak aldığı dedektörün bakımını ve tamirini kendisi yaparak o şekilde satmaktadır ve ikinci el dahi olsa bir yıl garanti verebilmektedir. Uğur Elektronik olarak bizler firmamıza ait ikinci el dedektörleri satın alarak bakımını gerçekleştirdikten sonra isteyen müşterilerimize satmaktayız. İkinci el tercih edeceğiniz tüm define arama cihazlarında yerli firmaları tercih edin alacağınız ürünün çalışıp, çalışmadığını kontrol edin ikinci el dahi olsa garantisini isteyin kırılmış tahrip olmuş ürünleri tercih etmeyin muhakkak ikinci el olarak aldığınız dedektörün faturasını isteyin, faturasız ikinci el dedektör almayın bu cihazı arazide kullanamaz ve bir yerden bir yere götüremezsiniz.

İkinci el dedektörlerde Uğur Elektronik olarak ekseriyetle aynı ürününü sıfırını almaya gücü yetmeyen insanların tercih ettiğini gözlemledik, firma olarak sattığımız sıfır ürünlerin ikinci elleri de elimizde bulunmaktadır. İstediğiniz zaman bu konu hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İkinci el dedektör kategorisini inceleyebilirsiniz.

https://www.ugurelektronik.com/ikinci-el-dedektor