TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Define İşaretleri Kitabı

Define işaretleri anlamları ve çözümleri hakkında bilgiler içeren define işareti kitabı İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri geniş içeriği ile define işareti anlamı, define işareti çözümü, define işareti nasıl yapılmıştır, sahte define işaretleri vb. konuları barındırmaktadır. Define işaretleri kitapları için sitemizdeki ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Bir kişi veya bir yeri bulmak için adres kullanan insanları defineyi bulmak içinde taşların üzerine yapılmış olan adres niteliğindeki işaretlerin anlamını bilmek zorundadır. Özellikle Türkiye deki defineler de gömü işleminden sonra definenin yerinin bulunabilmesi için yerli büyük ana kayaların üzerine murç ve çekiç yardımı ile hayvan simgeleri veya geometrik şekiller yapılmıştır. İşaret bir yeri, bir noktayı tarif eden simgelerdir,  mısır yazı sistemi hiyeroglif mantığı ile benzeşir şuanda Uzakdoğu dilleri de bu mantığın içerisindedir. Defineyi gömen kişiler gömdükleri yeri yıllar sonra geri geldiklerinde bulabilmek için bölgeye işaretler yapmışlardır.

Uğur Elektroniğe ait define işaretleri kitabı yakın dönem azınlıkların gömdükleri paraların yanlarına yaptıkları işaretlerin anlamını tarif etmektedir aynı zamanda define işaretleri kitabı içinde Anadolu topraklarında yaşamış medeniyetlere ait işaret bilgisi de bulunmaktadır. Definede kullanılan işaretler gömülmüş olan definenin yönünü, mesafesini ve derinliğini tarif eder. İşaret rakamlardan, harflerden, geometrik şekillerden de oluşabilir, bazı işaretlerde hayvan simgeleri kullanılmıştır. Define işaretleri kitabı içinde mesafe ölçülerini adım, arşın ve santim olarak nasıl kullanılacağını tarif ettik.

Türkiye toprakları genelinde birçok yer gezilerek taşların üzerindeki işaretler incelendi ve etrafta açılmış yerlerin olup olmadığı tespit edilerek işaretin sağlaması yapıldı. Define işaretleri kitabı içinde ermenilere ait evlerin ve kiliselerin içinde veya etrafında definelerin nereye saklandığına dair bilgileri kuyular, sarnıçlar, çeşmeler, su gözeleri, mezarlıklar, türbe süsü verilmiş para mezarları, dereler, kuru duvarlar, dikili taşlar gibi kaybolmayacak yapıların bilgilerini de bu kitabın içinde bulabilirsiniz. Özellikle geçer akçe dediğimiz kıymetli metalden yapılmış paraların gömülü olduğu yerlerde bu işaretler kullanılmıştır, yakın dönem azınlıkların işaretleri ile medeniyetlere ait işaretler arasında çok büyük farklılıklar vardır ama maalesef şuanda definecilerin bir çoğu bu işaretleri bilmemektedir.

Uğur Elektronik olarak bizler bu hizmeti de definecilere sunmaktayız.

İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri Kitabı hakkında detaylı bilgi için;

https://www.ugurelektronik.com/isaretlerin-sirri-ve-define-tilsimlarinin-cozumleri