Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Üçgen ve Ayak İzi Define İşareti Anlamı ve Çözümü

Merhaba arkadaşlar işaret videolarımızdan bir tanesine daha hoşgeldiniz. Definecileri bilgilendirme videosu aslında bu. Evet İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri kitabı sizler için hazırladığımız bir eser bu. İşaretler konusunda sıkıntıya düştüğünüzde bu kitaptan faydalanabilirsiniz. Bu kitabın içinde çözülmüş ve çözülememiş işaretler, ölçümler vb. konular var bu kitaptan faydalanabilirsiniz. Bugün size Üçgenleri anlatacağız.

Üçgenler define anlamında da ve define anlamında da kullanılmış. Üçgen normalde mahzen demek. Arazide bir taşın üzerinde böyle bir taşın üzerinde böyle bir oyma üçgen gördüğünüz zaman ister dik duran taşta ister yatay bir taşta 6 adım veya 6metre etrafında bir mahzen vardır. Bir üçgen buldunuz ortasında bir murç deliği var, bu ne demek biliyor musunuz? burada bir oda var odanın arkasında farklı bir oda daha mevcut.6 metre kolay kolay şaşmıyor 5 adım 6 adım.

Bir üçgen var, üçgenin üç sivri ucundan herhangi bir tanesinin önünde bir murç deliği var. Eğer böyle bir işarete rastladıysanız murç olan tarafı yine 5 adım yürüdüğünüz zaman orda yine bu üçgenin odasını bulabilirsiniz. Üçgenler küçük yani bir kibrit kutusu kadar küçüklükten başlar 1mx1m gibi büyüklüğü kadar ulaşabilir. Bir üçgen düşünün içinde bir güneş var, böyle bir üçgen bulduysanız bu şu anlama gelir. Bunun olduğu yerin üstünde büyük bir tepelik var bu tepenin üzerinde de eski bir yapı var ibadethane var ne arayacaksanız orada arayacaksınız.

Defineciler veya define ile ilgilenen insanlara bizim tavsiyemiz şu;

Yakın dönem insanların sakladıkları, gömdüğü, gizlediği şeylere biz define diyoruz altın gömüsü, biz defineci olarak altınların peşindeyiz çünkü altın avcısıyız.