TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Pulse Dedektör VLF Dedektör Altın Ayrımı

Pulse Dedektör vs VLF-İndüksiyon Balans
Dedektör  sistemleri arasındaki farklar ve altın ayrımlı dedektör Gold Finder dedektör ve dedektör sistemleri hakkında yeni videolar için bizi takip etmeye devam ediniz. Dedektör fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgileri bulabileceğiniz içeriklerimiz lütfen inceleyiniz.

Pulse Dedektör VLF Dedektör Arasındaki Farklar

Merhaba arkadaşlar definecileri bilgilendirme videolarımızdan bir tanesine daha hoş geldiniz, Uğur Elektronik'tesiniz. Bugün sizlere bahsetmek istediğimiz konu Pulse ve VLF sistem arasındaki fark. Biliyorsunuz şuanda piyasamızda bir çok firma cihaz satıyor. Bunlardan bazıları Pulse bazıları VLF, definecilerin bir çoğu bu cihazları kullanıyor ama hala bir çoğu Pulse nasıl bir cihaz VLF nasıl bir cihaz bilmiyor. Bilmeleri satıcının anlattığı kadar aslında yani satıcı Pulse yi nasıl anlatmışsa VLF yi nasıl anlatmışsa öyle biliyor. Bir çok firma videolar çekiyor veya işte Facebook ta yazıyor çiziyor youtube da videoyu yayınlıyor.

Testler, denemeler yapıyorlar işte bizim gibi toprakta tabi hiç kimsede bizim yoğurdumuz ekşi demiyor. Uğur Elektronik olarak işte biz bu kargaşayı bitirmek istiyoruz, ya bizi yanlış anlıyorlar yada anlamak istemiyorlar bu insanlar o yüzden öncelikle şu sıkıntıyı bir ortadan kaldıralım. Biz Pulse sistemler bir işe yaramaz demiyoruz bakın böyle bir söylemimiz yok. Pulse cihaz yapan firmaların müşteriyi tam olarak bilgilendirmediğinden yakınıyoruz. Adamlar yapan firmalar yaptıkları sistemleri alu ala, dünyanın en iyi cihazı ve 2 si bir arada 3ü bir arada diye satmaya çalışıyorlar. Diyorlar ki başka cihaz almanıza gerek yok bizim cihazımızda 3 tane cihaz var 5 tane cihaz var. Öncelikle sizi şu konuda uyarayım bir cihazın içine birden fazla cihaz koyabilirsiniz ama farklı sistemler ile çalışan cihazları koyamazsınız. Yani bir VLF dedektör ile Pulse yi aynı kutuya koymak istediğiniz zaman çok daha büyük bir kutu oluşturmak zorundasınız. 

Çünkü VLF nin anakartı ile Pulse nin anakartı aynı değildir ve arama başlıkları farklıdır çalışma sistemleri farklıdır, ama pulse sistemin içerisine şuanda bir firmanın yaptığı gibi bir görüntüleme sistemi koyabilirsiniz ama burada hileyi nerede yapıyorlar? aslında hileyi şurada yapmış firma bir kutunun içinde 3-4 tane cihaz var. 3 tanesi zaten sensörlü zaten bunların, bunların 3ü aslında aynı cihaz yani aynı sistemle çalışıyor. Birini ince boruya birini kalın boruya vs koymuş farklı sistemler gibi tek sistemin tek kutunun içine koymuşlar bakın işte bizim karşı çıktığımız bu ve diyorlar ki adamlar artık başka cihaza ihtiyacınız yok. Devamı için lütfen videoyu izleyiniz.