TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Golden Warrior Grup Para Testi

Golden Warrior dedektör test videolarında sırada toplu para testi mevcut. Sizlerden gelen istekler üzerine çekilen videolar içerisinde şimdi toplu parayı yüzeysel gömerek cihazın ayrım testini gerçekleştireceğiz. Golden Warrior dedektör ile çekilmesini istediğiniz videolar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış ofisilerimize gelerek dedektör hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirisiniz.

Golden Warrior dedektör VLF sistem yeni nesil altın dedektörüdür. Algılama mesafesinde gördüğü tespitleri ayrım yaparak sizlere tespiti hakkında bilgi vermektedir. Define dedektörü Golden Warrior kullanıcılarını memnun edici özellikleri ile arazide karşılaşabileceğiniz sorunları minimize etmeye çalışmaktadır.

Öncelikle cihazımızı açıyoruz, vücudumuzdan biraz ileride ve 40cm yukarıda olacak şekilde. Toprak ayarı çizgisini iki beyaz nokta arasında olacak şekilde ayarlamamız gerekecek bunun için cihazı 10cm arama mesafesine indiriyoruz ve sonrasında  eğer çizgi yukarıya gidiyor ise (-) tuşu, aşağıya  gidiyor ise (+) tuşuna basıyoruz ve 40cm yukarıya kaldırarak cihazımızı resetliyoruz ve bu şekilde toprak ayarını gerçekleştiriyoruz.

Hedefimizi gömüyoruz ve üzerinden genel arama modunda geçiyoruz, metal olarak algılıyor ve sonrasında ayrım moduna geçiyoruz. Altın dedektörü Golden Warrior tespit ettiği küpü kıymetli olarak ayrım yapıyor.