ANTALYA ŞUBEMİZ AÇILDI!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Golden Warrior Dedektör Toprak Ayarı Nasıl Yapılır

Golden Warrior dedektör toprak ayarı nasıl yapılır? kullanıcıların unutabileceği konulardan biriside toprak ayarının nasıl yapılacağıdır. Genellikle uzun süre dedektör kullanmayan müşterilerimiz arayarak ilk sordukları konu budur. Sizlere  kısaca toprak ayarı nasıl yapılır ve dikkat etmeniz gereken noktaları anlatacağız.

Öncelikle cihazımızı vücudumuzdan ileride ve 40cm yukarıda duracak şekilde açıyoruz.
Üzerinizde bulunan metaller dedektörün toprak ayarı yapmasını etkileyebilir. Kemer tokaları, çelik ayakkabılar, telefon, giysilerde bulunan metaller gibi ihtimaller dedektörünüzü yukarıya kaldırdığınızda ve aşağıya indirdiğinizde algılama mesafesine girebilir ve malesef dedektörünüzün sinyal almasına sebep olur.

Cihazınızı açtığınız yere dikkat etmeniz gerekiyor. Bobinin altına gelebilecek metallerde sizi etkileyecektir. Bunun yanı sıra cihazı açtığınız yerin sağında ve solunda duvar, yapı v.b. bulunuyorsa içinde metal olmaması gerekiyor bildiğiniz üzere yapıların içerisinde çelik ve demir kullanılıyor ve algılama mesafesine girdiğinde sizin toprak ayarı yapmanızı etkileyecektir.

Kısaca size dikkat etmeniz gereken birkaç nokta hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bu maddeleri dikkate alarak dedektör toprak ayarını yapmaya çalışınız.

Golden Warrior Dedektör Toprak Ayarı Nasıl Yapılır