ANTALYA ŞUBEMİZ AÇILDI!
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Golden Rain Heykel Testi

Dedektör Heykel Testi

Golden Rain dedektör, dedektör etkinliği kapsamında kullanıcılar tarafından canlı olarak görüldü ve test edildi. Yapılan testlerde Bronz At hakkında sizlere bilgiler paylaşacağız. Öncelikle cihazımızı kısaca tanımak gerekirse ayrımlı ve derin arama dedektörü olarak anlatabiliriz.

Test için gerekli çukur burgu ile açılır ve bronz heykel çukura gömülür, genel arama modunda cihaz metal olarak algılar ve sonrasında ayrım moduna geçilir. Golden Rain bronz metali Kıymetli olarak ayrım yapar ve ekran yazar.

Kullanıcılar için kısa bir bilgi: Bakır, Bronz, Tunç, Aluminyum metallerini Ayrım modunda Kıymetli olarak göreceksiniz.

Test genel arama ve ayrım modunun haricinde profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olan “ST Line” mod kullanılarak tekrar gerçekleştiriliyor ve  az önceki gibi tekrardan metal kıymetli olarak algılanıyor. Yeni kullanıcılar için genel arama ve ayrım modunu öneriyoruz, tecrübeli kullanıcılar “ST Line” moda direkt geçiş yapabilir.

Dedektör Heykel Görür mü

Dedektör heykel görür mü sizden gelen sorular arasındadır. Dedektör temel olarak metal olan eşyaları tespit edebilir. Toprak altında eğer demir, bakır, bronz, altın, gümüş, tunç  veya farklı bir metal den üretilmiş heykel var ise ve dedektörün algılama derinliğinde ise evet dedektör heykel görür ama mermer den yapılmış bir heykel var ise malesef dedektör ile tespit edemezsiniz.