TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Golden Rain Grup Para Testi

Dedektör toplu para testi videomuzda sizler için Golden Rain dedektör ile küçük ağzı para dolu bir küp testi yapacağız. Golden Rain dedektörü küçük başlıkla kullanıyoruz. Küçük arama başlığı yüzeysel aramalar için kullanılmaktadır ve dedektörün çalışma sistemi VLF dir. Toprak küp içerisinde 1 TL ve 0,50 krş. gibi madeni paralar bulunmakta.

Açılan çukur küp gömülmeden önce dedektör ile kontrol edilmekte ve içerisinde metal bulunup bulunmadığı kontrol edilmektedir. Küp çukura konulduktan sonra işlemi zorlaştırmak adına mermer konulmakta ve sonrasında Golden Rain dedektör ile genel arama modunda toplu paranın üzerinden geçilmekte. Cihaz metal olarak algılıyor ve sonrasında ayrım modunda arama yaptığımızda ise “Kıymetli” olarak toplu parayı ayırıyor ve ekranda yazıyor.

Dedektör kullanıcılarına tavsiyemiz aldıkları sinyalleri öncelikle teyit etmeleri gerekmektedir. Bunun için uygulamaları gereken basittir. Cihazlarını sinyal aldıkları noktadan kenara çekere resetleme işlemini kullanmaları ve sonrasında tekrardan sinyal alınan noktadan geçerek sinyalin doğruluğunu teyit edebilirler.

Dedektör toplu para testi ve daha fazla dedektör videoları için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı (Youtube, Facebook, Google) takip etmelisiniz.