TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Gold Finder Grup Para Testi

VLF dedektör toplu para testi Gold Finder dedektör kullanıcısı tarafından yapılmaktadır. Türkiye dışında yaşayan bir kullanıcı kendisi tarafından gömülen toplu para (defineciler tarafından bilinen adı ile grup para) üzerinde dedektörünü test ediyor.

Bunu denemesi için iki sebep var

1) Gold Finder dedektör bu derinlikten küçük toplu parayı tespit edebilir mi
2) Gold Finder dedektör VLF sistem ile çalışmakta ve bazı dedektörler grup paralara kıymetsiz demektedir acaba Gold Finder bu grup parayı tespit ettiğinde ayrımda ne tepki verecek. Kullanıcı test sahasında cihazını açıyor ve ayarlarını yapıyor sonrasında Genel Arama modunda grup paranın gömülü olduğu noktaya geliyor ve metal olarak gömülen metali tespit ediyor.

Ayrım moduna geçerek tespit edilen metal hakkında bilgi edinmek istiyor ve ayrımda Gold Finder 90 cm derinlikteki grup paraya Değerli olarak tepki veriyor. Video da ekran ışık yansımasından dolayı görünmeyebilir fakat ayrımda gelen ses Gold Finder dedektörün değerli sesi dir. Ayrım modunun ardından tespiti teyit etmek için sinyal alınan bölge kamera kaydı ile kazılıyor ve grup para çıkartılıyor.

Gold Finder dedektör ile ilgili farklı test videoları ve kullanım videoları mevcuttur. Gold Finder dedektör toplu para test videosunu izlediniz cihaz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimiz aşağıda mevcuttur.