TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

En İyi Dedektör Altın Dedektörü Nasıl Olmalı?

Türkiye'de defineciliğin mazisi biraz sıkıntılı biliyorsunuz, ne yazık ki insanlar definecilere çok iyi gözle bakmıyor. Bunun da suçlusu biziz. Herkes bilinçli değil, yaptığı işi düzgün yapmıyor, bilerek bir şeyleri yapmıyor. Maalesef bazı insanlar da bu sektörü, sizleri kullanmışlar zaman içerisinde. Yanlış bilgiler vermişler sizlere bu yüzden sizde ama cihaz seçiminde hatalar yapmışsınız ama cihazları kullanırken hatalar yapmışsınız veya definecilik olgusunu yanlış anlamışsınız ve yanlış şeyler ile ilgilenmişsiniz.

Biliyorsunuz Türkiye'de definecilik yasak değil bazı dedektör satıcıları bile yasak olduğunu söylüyorlar madem yasaktı niye cihaz satıyorsunuz diye sordum onlara. Türkiye'de definecilik yasak değil. Sizden ricamız define ve definecilik ile uğraşacaksanız önce bu işi bir öğrenin. Bu işin artıları ve eksileri, kanunlar nezdinde ki boyutunu öğrenin. Bunun için Youtube kanalımızda farklı videolar yayınladık onları izleyebilirsiniz.

Altın Dedektörü Golden Rain

Defineci akıllı, kurnaz, uyanık, nerede ne arayacağını bilecek, hayal peşine koymayacak, şurada hıyar var bir avuç tuz alıp gidelim mantığı ile hareket etmeyecek, çok soru soracak ve araştıracak. Sizden ricam mümkün olduğunca kendi bölgenizde araştırma yapın, her horoz kendi çöplüğünde öter o yüzden sizde kendi bölgenizde yapın çalışmanızı. Kaçak kazıya tenezzül etmeyin başınızı derde sokarsınız. Defineyi kazarak aramak yasaktır mümkün olduğunca ruhsatlı kazılar yapın.

Defineci araştırmacıdır, tarihi bilir, Türkiye'de ki medeniyetleri bilir, 100 yıllık zaman içerisinde yaşanmış olayları bilir, işaretleri bilir, gömü tekniklerini bilir, hangi cihazları kullanacağını bilir, gerçekten araştırmacıdır. Sizde böyle olun araştırın, her söylenene inanmayın, herkese inanmayın. Bu sektörde avcılardan daha fazla yalan var malesef satıcılar da bu yalanın içindeler. Bir çok satıcı sattığı cihazı bilmediği, tanımadığı, defineci olmadığı, arazide bu cihazı hiç kullanmadığı için, hayatında hiç çukur kazmamış, açmamış, bir ruhsatlı kazı yapmamış ona para ödememiş, kilometrelerce yol gitmemiş ve arazinin o tozunu toprağını yutmamış geliyor para kazanmak için bu cihazları sizlere satmaya çalışıyorlar.

Altın Dedektörü Golden Warrior

Uğur Elektronik olarak en büyük farkımız o, biz defineciyiz. Biz arazinin çilesini, sıkıntısını biliyoruz, sizin ne istediğinizi biliyoruz. Çünkü bu cihazları alan insanlar sizler, bizler birşeyler yapmak, para kazanmak, çoluk çocuğumuzun nafakasını kazanmak için bu cihazları alıyoruz. Türkiye'de yakın dönem ve azınlıkların definelerini arayacaksanız bunların bir çoğu işaretler ile gömüldüler. Bu paraları gömen insanlar tekrar geri gelmek niyeti ile gömdüler çünkü gittiklerinde ne zaman gelecekleri belli olmadığından gömdükleri paraların yerlerini kaybetmemek zorundalar o yüzden işaret koydular. Define işareti budur aslında bir adrestir. Bazı kendini bilmeyenler kaya falcılığı diyor işaretlere. İşaret bir adrestir bu adam bu parayı gömdüğünde buraya bir işaret bırakmış aslında işaretin bir mantığı vardır. Bu yüzlerce yıldır insanların birbirlerine miras olarak bıraktıkları bir şeydir. Bu paraları gömen kişiler bir mantık çerçevesinde gömdüler mesela hayvan figürlerinde ki mantık hayvanların yaşam tarzıdır. Bunu dikkate alırsanız paranın yerini bulursunuz.

Mesela domuz işareti gördüğünüz zaman bir bataklık, su, balçık, çamurluk, ıslak bir zemin, saz aklık arayacaksınız parası orada bir yerdedir.

  • Mesela bir balık işareti gördüğünüz zaman bir şelale, dere arayacaksınız.
  • Mesela bir kaplumbağa işareti gördüğünüz zaman bir taş yığma, kayalık, su arayacaksınız
  • Mesela bir yılan işareti gördüğünüz zaman bir yığma, kayalık, kasa, yılanın girdiği bir kayalık arayacaksınız.
  • Mesela bir üçgen işareti gördüğünüz zaman, üçgen işareti bir yeraltı odasıdır.

Altın Dedektörü Gold Finder Neon

İşareti yapan kişi eğer kendi şahsi parasını bireysel olarak koyuyorsa o günkü ruh haliyle işaret yapmıştır. Kendisi bilir sadece bunu ve bir mantığı da yoktur. Kafasına göre bir işaret yapar ve onu kayıt altına alır çocuklarına miras bırakır. Çocukları da babasının, atasının, dedesinin yaptığı işaretin altına yazdığı şeyler ile alakalı gelir işaretin parasını alır. Yani der ki ben buraya 3 tane çizgi koydum, ben buraya bir çiçek figürü yaptım, ben buraya bir ağaç figürü yaptım, buraya bir üçgen yaptım ve bunun parasını kuzey batı yönünde 20 adım mesafeye iki buçuk metreye gömdüm şeklinde kayıt içerisinde bunlar yazar. Kayıtın içerisinde bunlar yazar. Define haritasının içerisinde yönler, adımlar, mesafeler, gömülü derinlikler vardır. Biz bu parayı şu soygunu yaptık şu kadar parayı aldık, şu kadar atla, deveyle, katırla şu yönde şu mesafeye şu kadar zaman gittik, burada bir değirmen veya bir kayalık bulduk burayı açtık, kayayı oyduk bu parayı koyduk ve şu kadar gün çalıştık olarak bunlar yazar.

İşaret bilgisi dediğimiz şey budur. İşaret size gömülü olan paranın yönünü, derinliği, paranın şeklini, kilosunu, oraya yapılan sihiri verir. Defineciyseniz bu bilgilere sahip olacaksınız ve bu bilgilerin doğruluğundan emin olacaksınız çünkü şuanda piyasada o kadar çok yanlış ve yalan bilgiler var ki inanın bunlar ile ilgili internet siteleri var. Sitelere kayıtlar koymuş bir çoğu yanlış ve bir çoğu da uydurma. Bazı haritalar var elden ele dolaşan bu haritaların bir çoğu uydurma, bir çoğu da sahtedir. Ermeniler bazı insanlara haritaları verdiler yanlız verdikleri haritalar işaretleri içeren haritalardır ve bir çok kişilere de para karşılığı bu işaretleri de kırdırdılar ne yazık ki. Kıranların bazıları da bizden yani Türklerdir. Biz alamayalım diye bu işaretleri kırdılar ve bazı bölgelerde de geldiler yeni işaretler yaptılar ve şuanda da ne yazık ki elimizde ki kayıtların bir çoğu da ofsayta düştü haberiniz olsun ama işaret bilgisi bizde mevcut bu bilgiye sahibiz. Elimizden geldiğinde "İşaretlerin Sırrı" diye bir kitabımız mevcut biliyorsunuz bakın bu kitabın içerisinde de bu bilgileri verdik. Sizler ile de Youtube kanalımızda da bu bilgileri paylaşıyoruz.

Altın Dedektörü Gold Finder

İşaretler yön verir, adım verir, ikinci bir işaret verebilir, paranın altından çıkabilir. Mezar işaretleri ve para işaretleri farklıdır. Mezar işaretleri çoğunlukla medeniyetlere veya kiliseye aittir. Para işaretleri biraz daha farklıdır biz bunu kitabımızda bahsettik bu kitabı alın fiyatı 100 TL çok büyük bir para değil ve çok büyük bilgiler içeriyor. Sizden ricam isterseniz şirketimizi arayarak isterseniz e-ticaret internet sitemizden satın alabilirsiniz. Ararsanız bilgileriniz alınır ve işlemler tamamlandıktan sonra adresinize gönderilir.

Defineciler işaret, kayıt bilgisi ile define ararlar. Bilmiyorsanız eğer lütfen İşaretlerin Sırrı kanalımıza başvurun ve Youtube kanalındaki videoları seyredin arkadaşlar. En son aşamada ne yapacaksınız? dedektör alacaksınız, peki neden? Bu paralar zaman içerisinde gelindi ve alındı. Bu ülke 80 yıldır ziyaret ediliyor. Birileri gelip atasının, dedesinin parasını alıyor. O yüzden alınıp alınmadığını teyit için dedektör ile bakmalısınız, neden? Ruhsatlı kazı yapacaksınız para yerinde duruyor mu, durmuyor mu bu cihazlar ile bakmak zorundasınız. Sizden ricamız son aşamada işaretin bulunduğu yerin etrafını dedektör ile arayın ve bir metal sinyali aldığınız zaman ruhsatlı kazı izni alın ve çıkarın paranızı bu kadar basit.