TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Define İşareti Kitabı

Define İşareti Kitabı

Define işareti kitabı İşaretlerin Sırrı İçinde yaklaşık 650 adet define işareti, mezarlar, ülkemizde hangi medeniyet nerelerde yaşamış, işaret çözüm teknikleri, define tılsımları vb. bilgiler bulunduran İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri kitabı defineciliğe girişen her insanın el kitabı konumundadır. İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri kitabımız, Altının Tılsımı adlı eserimizin devamı niteliğinde hazırlandı. Geçen zaman içinde kitabın içeriği daha geniş tutuldu. Biz çok iyi biliyoruz ki Türkiye'de insanlar ve kurumlar görmezden gelseler bile define ve definecilik gerçeği ortadadır. Biz defineciliği meslek olarak görüyoruz.

Define İşareti Kitabı İşaretlerin Sırrı

İşaretlerin Sırrı ve Define Tılsımlarının Çözümleri, define işareti kitabı konusunda detaylı bilgiler içermektedir. Define işaretleri nasıl çözülür, define işaretlerinin anlamları, define işareti sahtemi gerçek mi nasıl anlaşılır vb. konular barındırmaktadır.


650'Ye Yakın Define İşareti Ve Çözümleri

650'Ye yakın define işareti anlamları ve çözümleri ile birlikte yer almaktadır. İşaretlerin Sırrı sayesinde gördüğünüz işaretleri artık kolaylıkla anlayabilirsiniz.


Anadolu Medeniyetleri Ve Tarihsel Seyri

Geçmişten günümüze hangi medeniyet nerede yaşamış. Türkiye haritasında bütün illerde hangi medeniyetlerin nerelerde yaşadıkları bölge bölge verilmiştir.


Eşkiya İşaretleri ve Kayıtları

Eşkiya işaretleri ve kayıtları ile alakalı bilgileri bulabilir, araziye çıkmadan sahip olduğunuz bilgiyle aradığınız yerleri daha Kısa sürede keşfedebileceksiniz.


Sahte Define İşaretleri Nasıl Anlaşılır

Sahte define işaretleri kuşkusuz definecileri en çok yoran konudur. Çünkü her görülen işaret sizi defineye götürmez, bu işaretlerin bazıları yanıltıcı veya sembol olarak yapılmıştır. Sahte İşaretler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Osmanlı Şehirleri

Osmanlı dönemindeki şehir isimlerini bölge bölge bulabileceğiniz kaynak niteliğinde bir eserdir. Sizde aradığınız bölgenin eski dönem isim ve haritalarına ulaşmak istiyorsanız kitaba göz atabilirsiniz.


Define İle İlgili Kanun Maddeleri

Definecilik ile ilgili en büyük karmaşa yasal prosedürdür. Cihazları alınması, taşınması, arama ve kazı izinleri ile ilgili yasal kanunlar ve haklar İşaretlerin Sırrı eserimizde anlatılmaktadır.


Harita Okuma Teknikleri

Definecilerin ellerinde bulunan haritaların birçoğu sahtedir. Definede kullanılan harita kilise tarafından özenle saklanan şeylerdir, kolay kolay insanların eline verilmez bir define haritasını okuyabilmeniz için şifreleme sistemini bilmeniz gerekir, haritada kullanılan ölçüm tekniklerini bilmeniz gerekir konu detaylı şekilde kitabımızda anlatılmıştır.


İşaretlerin Çözümündeki Ölçüm Teknikleri

İşaretlerin çözümünde kullanılan ölçüm teknikleri, ermenilerin kullandığı ölçü birimleri sayesinde netlik kazanır santim, metre, kilometre, işaretlerin ölçüm tekniklerinde kullanılmaz arşın, kulaç ve adım olarak kullanılır. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi kitabımızda bulabilirsiniz.