TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör Zımba Teli Testi

Tek para dedektörü ve yüzeysel dedektör cihazlarında yapılan bir testi Golden Rain metal dedektöründe gerçekleştirdik. Golden Rain küçük toprak altında kalmış küçük metalleri tespit edebilir ve metal ayrımını yapabilir. Kullanım amacı büyük başlık ile derin arama, küçük başlık ile yüzeysel arama imkanı sağlamaktadır.

Tek para dedektörlerinde yapılmaya çalışılan bir testi sizler için Golden Rain dedektör de gerçekleştirdik. Sizlerden gelen istekler üzerine farklı videolar oluşturmaya çalışıyoruz. Golden Rain dedektör küçük başlığı ile sizlere küçük metalleri tespit edebilir. Dar ve kapalı alanlarda küçük başlık kullanarak aramanıza devam edebilirsiniz. Derinlik ve Hassasiyet ayarlarını kullanarak farklı toprak yapılarında değişimlerden gelecek olan parazitleri engelleyebilirsiniz.

Tek para dedektörü tecrübeli kullanıcılar dedektörün verilerini takip ederek arama yaptığı bölgeye göre güncellemektedir. Yeni başlayan kullanıcılar öncelikle Derinlik ve Hassasiyet ayarını 1-2 kademe düşürerek arama yapmalı. Sistem hakkında tecrübe edindikten sonra maksimum hassasiyet ile arama yapmalı.

Golden Rain kullanıcısına sunduğu 2 arama başlığı sayesinde farklı ihtiyaçları kendi bünyesinde barındırmaktadır. Yüzeysel dedektör modellerinin aksine size metal ayrımı konusunda daha üstün performans sunmaktadır. Tespit edilen metal;

  • Demir = Değersiz
  • Bakır, Bronz, Gümüş, Tunç = Değerli
  • 22 Ayar ve Üzeri Altın = Altın

olarak ayrımda yazmaktadır.
Boşluk tespiti yapabilen tek para dedektörü Golden Rain, küçük başlık ile yüzeysel doğal ve yapay boşlukları da tespit edebilir.