TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Dedektör ile Türkiye Turu Çanakkale Dedektör

Çanakkale dedektör eğitimi Golden Rain. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Çanakkale ye geldik ve müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz. Dedektör satın almış ama kullanımı konusunda sorun yaşayan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlara ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Türkiye ve Dünyada bir ilk olan bu hizmeti Uğur Elektronik olarak ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Firmamızdan dedektör satın aldığınızda ücretsiz olarak dedektör eğitimi alabilirsiniz. Satış sonrası destek için müşteri temsilcilerimiz aradığınızda sizlere yardımcı olacaklardır. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Türkiye'yi dolaşıyoruz sizi ziyaret etmemizi istiyorsanız iletişime geçerek kayıt oluşturabilirsiniz.

Dedektör modellerimizi inceleyin ve kullanım alanınıza uygun olan dedektörü seçin ardından müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve sizi ziyaret edelim kendi bahçenizde dedektörü deneyerek, test ederek satın alın. Dedektör fiyatları fiyat/performans anlamında sizin için en uygun seviyelerde tutulmaktadır. Güncel dedektör fiyatlarını öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Türkiye'yi sürekli olarak dolaşıyoruz ve;

  1. Firmamızdan dedektör satın almış ama kullanamayan, sorunlar yaşayan müşterilerimize ücretsiz olarak eğitim veriyoruz.
  2. Müşteri dedektör satın alacak ama vakti yok firmamıza gelemiyor. Onları ziyaret ediyoruz. Kendi bahçelerinde dedektörü test ederek, deneyerek satın almalarını sağlıyoruz.
  3. Bizi ağırlamak isteyen müşterilerimizi ziyaret ederek 40 yıl hatırı olan kahvelerini içiyor sohbet ediyoruz.

Çanakkale dedektör konusunda müşterilerimizin aktif ve yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Çanakkale de bulunan müşterilerimiz yukarıda yazdığımız maddeler veya farklı bir durumdan dolayı bizimle iletişime geçmeleri halinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Dedektör fiyatları konusunda güncel bilgiye ulaşabilmek için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Dedektör fiyatları modellere göre değişmekle birlikte kullanım alanıda önemlidir. Altın dedektörü fiyatları, define dedektörü fiyatları, metal dedektörü fiyatları farklı kullanım alanlarına göre dedektör fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz. 

  • Altın dedektörü
  • Define dedektörü
  • Metal dedektörü
  • Alan tarama cihazlar

v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modeller için iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77