TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Bolu Dedektör

Bolu Dedektör, Uğur Elektronik Merhaba arkadaşlar Uğur Elektronik olarak Karadeniz turundayız yavaş yavaş ordu ya doğru gidiyoruz. Şuanda Gerede topraklarındayız birazdan Çankırı'da olacağız inşallah. Evet birkaç günlük bir turumuz var Ordu, Giresun bölgesine. Ordu da ve Giresun da defineci kardeşlerimiz ile bir sohbet edeceğiz, kucaklaşacağız, dertlerini dinleyeceğiz. Ramazan ayında inşallah derneğimizin kuruluşu gerçekleşecek. Şuanda tüzüğünü yazıyoruz birde kuracağımız dernek ile ilgili facebook ta isim anketi oluşturduk lütfen düşündüğünüz ismi anket altına yazın. Bu isimleri inceleyelim sonuçta bizler için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ismini de beraber verelim. Güzel bir tüzük oluşturmaya çalışıyoruz size de sunacağım bitince.

Şuanda merkez İstanbul olacak. Amacımız gidip böyle kağıt oynacağımız, sohbet edeceğimiz, lak lak yapacağımız bir yer değil de gerçekten bize, amacımıza hizmet edecek bir kurum oluşturmak. Bunun içinde sizden destek istiyoruz. Facebook taki grup yöneticilerine duyuruda bulunuyoruz arkadaşlar destek verin bu derneğe sonuçta bu dernek bizim haklarımızı savunacak. Sosyal medya kuruluşlarıdır dernek, kanunlar oluşturulurken onlarada fikir sorulur. Bizim de fikrimiz sorulacak, bu 2863 sayılı kanunun düzeltilmesi veya değiştirilmesi gerekiyor. Bunun üzerinde yoğunluk var aslında şuanda düşüncemiz bu aynı zamanda cihazların kullanımı ile ilgili arazideki  sıkıntılarında giderilmesini istiyoruz. Elimize aldığımız cihazlar arazide yakalanıyor biliyorsunuz bununda ortadan kaldırılmasını istiyoruz.

Bolu Dedektör Eğitimi Gold Finder

Aslında derdimiz bir güç oluşturmak bu gücü oluşturabilirsek bir kamuoyu oluşturabilirsek bizde bu kanundaki düzeltmeleri yapabiliriz. Biliyorsunuz her ne kadar dostumuz, destekçimiz var ise bizi sevmeyen bir sürü insan da var geçen gün canlı yayında gösterdik ve söyledik. Bir çok kişi bizi ortadan kaldırmaya uğraşıyor. Bir birliğe ihtiyacımız var arkadaşlar birlikte hareket etmeye ihtiyacımız var. Yani kavgayı gürültüyü ortadan kaldırıp bir birlik oluşturmaya mecburuz başka çaremiz yok.

Uğur Elektronik olarak biliyorsunuz metal arama dedektörleri üretip satan bir firmayız, ama bu dernek çalışmasını ben şahsım olarak yapıyorum. Firmam sadece bana destek çıktı bu konuda. Amacımız definecileri her alanda desteklemek bilgi açıklarını kapatmak, donanım eksiğini kapatmak. Yarın ruhsatlı bir kazı yapmak isteyen olduğunda bize gelecek kendi parası yetmiyor ise kazıyı yaptırmaya dernek olarak ruhsatlı kazıyı biz yaptıracağız. Dernek üyelerimizden başına bir şey geldiğinde birisinin avukatlarımız ile onun peşine düşeceğiz haklarını arayacağız…Daha bir sürü şey var aslında yapmak istediğimiz ama tam kuruluş tamamlanmadı tüzük tamamlanınca size açıklayacağım. Değiştirebiliriz sonradan sıkıntı yok sizin de önerilerinizi alacağız.

Bolu Dedektör Eğitimi Golden Rain

Videoyu İzleyiniz Lütfen.
Bolu Dedektör, Uğur Elektronik olarak Bolu da bayilik çalışmalarımız devam ediyor yakında Bolu da bir bayilik açılışı planlanmaktadır. dedektör, define ve definecilik konularında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.