TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Arex 17 İncelemesi

Arex 17 derin ve metal ayrımlı dedektör ile derindeki boşluğu ve metali tespit edebilirsiniz. Arex 17 Ayrım modunda metalleri değerli, değersiz, altın olarak ayırır, boşluk tespit edebilir ve mineral ayrımı yapabilir. Derinlik hesaplama modunda alınan çap ve sinyale göre size tahmini derinlik hesaplaması yapabilir.

Arex 17 dedektör başlık yerden 30 cm yukarıda açılır ekrana "Toprak Ayarı" geldiğinde başlık 10cm yüksekliğe indirilir ekranda görülen ortadaki ok sağa veya sola kayarsa + veya - tuşuna basılır başlık 30cm yukarıya kaldırılır reset tetiklenir başlık tekrar 10cm yüksekliğe indirilir ortada bulunan ok kayma yapıyor mu, yapmıyor mu kontrol edilir bu işlem başlık aşağıya indiğinde ok kayma yapmayıncaya kadar tekrar edilir.

Arex 17 genel arama modunda ortadaki çizgi yukarıya doğru çıkıyorsa metal aşağıya doğru iniyorsa mineral veya boşluk anlamına gelmektedir. Metal tespit edildiğinde sağ bar mineral veya boşluk tespit edildiğinde sol bar kalkmaktadır.

Arex 17 ayrım modunda Metalleri altın, kıymetli, değersiz olarak ayrım yapmaktadır, mineral ayrımı ve boşluk ayrımı da mevcuttur. Arex 17 dedektör tespit edilen metalin çapı ve sinyal değerlerine göre tahmini derinlik hesaplaması yapabilmektedir.