TÜRKİYE'DE İLK!
DEDEKTÖR DENEYİM MERKEZİ
Bize Ulaşın:
0216 310 95 77

Adana Dedektör

Adana Dedektör, Uğur Dedektöre ait bir bayidir dedektör, alan tarama,yeraltı görüntüleme satışımız mevcuttur. Dedektörcülerin buluşma noktası.

Dedektör Fiyatları ve Modelleri hakkında daha detaylı bilgiler bulabileceğiniz içeriklerimizi incelemeyi unutmayın.

Adana Dedektör videosu, Merhaba arkadaşlar Uğur Elektronik tesiniz. Evet Adanaya geldik daha doğrusu 30km var adana il merkezine yaklaşıyoruz. Evet Çukurova namı değer Çukurova dayız şuanda. Adana bu bölgenin İstanbul u arkadaşlar. Bu bölgenin valisi, bu bölgedeki en büyük en kalabalık şehir diyebiliriz ve benim çok sevdiğim bir şehir adana. Allah nasip ederse buradan bir ev almak istiyorum, Adanalıları seviyorum. burada hem tarım hem ticaret fevkalade iyi bir durumda bunun bir sebebi topraklarının verimli olması senede 3 veya 4 defa mahsül almaları diğer sebebi de denize kıyısının olması yani limanının olması aynı zamanda burası defineciler içinde güzel bir bölge. Burası antik şehirlerin çok büyük medeniyetlerin yaşadığı yer. Sahil bölgesinde veya yüksek kesimlerinde bir çok medeniyetin izlerini bulabilirsiniz Adana da.

Adana Dedektör Eğitimi Golden Rain

Adana bugün olduğu gibi çok eskiden de Osmanlının bulunduğu dönemlerde, cumhuriyetin ilk dönemlerinde de önemli bir şehrimiz di, burayı seviyorum. Buranın iki tane hayat kaynağı var Seyhan ve Ceyhan nehirleri aslında adana iki nehirin arasında duruyor. Şubat ayındayız ama hava 19 derece. Evet bu bölgenin insanları iyi insanlar güzel insanlar burada Türk, kürt, çingene, Arap hepsi bir arada yaşıyorlar. Adana Dedektör çalışmalarımız hakkında gelişmeler oluyor size bilgi vereceğim bu konuda.

Adana Dedektör Eğitimi Gold Finder

Burada Geçimin çoğunluğu tarım diyebilirim sanayi endeksli işyerleri de var tabi yok değil. Herkes burayı sabancı'nın memleketi olarak bilir ama sabancı aslen Kayserili biliyorsunuz. Evet Adana'ya giriyoruz yolumuz Şanlıurfa ya doğru devam ediyor. Bu bölgede de satış ofisimiz açılacak artık bu bölgede de defineciler Uğur Elektronik e ulaşabilecek. Dedektör, alan tarama, yeraltı görüntülme, kiralık dedektör ne ihtiyacınız var ise bu bölgede temin edebileceksiniz. Evet arkadaşlar biz yolumuza devam ediyoruz sizleri seviyoruz görüşmek dileğiyle. Adana dedektör için bizi takip etmeye devam edin.

Adana Dedektör Eğitimi 2 Golden Rain